فوتی‌های کرونا دوباره ۲ رقمی شد/۱۳ تن در شبانه‌روز گذشته جان باختند
کد خبر: 3702

فوتی‌های کرونا دوباره ۲ رقمی شد/۱۳ تن در شبانه‌روز گذشته جان باختند

براساس اعلام وزارت بهداشت، در طول ۲۴ ساعت گذشته، متاسفانه ۱۳ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۸۵۸ رسید.

بیان فردا | از دیروز تا امروز ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۲۲ نفر از آنها بستری شدند.

بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۹۰۳ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۵۸ رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۹ هزار و ۴۵۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۳۰۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۵ میلیون و ۲۹۵ هزار و ۱۶۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۴۹۴ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۹۸ هزار و ۲۳ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۴۳ هزار و ۲۱۴ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۴۴ هزار و ۷۳۱ دُز رسید.

در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز کرونا نیست، شش شهر در وضعیت نارنجی، ۹۴ شهر در وضعیت زرد و ۳۴۸ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین