جزییات خودکشی میترا آسوده پزشک بیمارستان مریوان
کد خبر: 11507

جزییات خودکشی میترا آسوده پزشک بیمارستان مریوان

برخی کانال‌های پزشکی خبر داده‌اند که میترا آسوده پزشک شاغل در مریوان خودکشی کرده است. وزیر بهداشت نیز دستور پیگیری این مسئله را صادر کرده است.

بیان فردا | از روز گذشته چندین کانال تلگرامی که در حوزه پزشکی فعالیت می‌کردند، خبر داده‌اند که میترا آسوده پس از محکومیت در دادگاهی در سنندج که با شکایت بستگان یک بیمار فوت‌شده علیه او تشکیل شده بود، به زندگی خود پایان داده است. میترا آسوده متخصص جراحی عمومی و بیماری‌های پستان و تحصیل‌کرده دانشگاه بهشتی تهران که گفته می‌شود تنها زن جراح بود که در استان کردستان فعالیت می‌کرد.

گفته شده در فروردین ماه امسال، همراهان یک بیمار بدحال که منجر به فوت شده بود، به داخل بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بو علی مریوان در استان کردستان هجوم برده و دکتر میترا آسوده پزشک جراح این استان را مورد ضرب و شتم و اهانت قرار داده و برخی تجهیزات بیمارستان را تخریب کردند ولی با این حال، پزشک جراح از خانواده متوفی شکایت نکرده بود. فرماندار مریوان نیز با حضور در بیمارستان بوعلی از این پزشک دلجویی کرده بود.

 

عکس میترا آسوده

دلجویی فرماندار مریوان از دکتر میترا آسوده

بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز ضمن ابزار تاسف از رفتار دور از اخلاق افراد خاطی نسبت به بانوی جراح بیمارستان بوعلی مریوان، خواستار رسیدگی فوری و قانونی دستگاه‌های مسئول در استان کردستان شده بود.

اعلامیه ترحیم میترا آسوده پزشک شاغل در مریوان

اعلامیه ترحیم میترا آسوده

اعلامیه ترحیم میترا آسوده

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین