فراخوان جذب امریە سربازی در دانشگاە علمی کاربردی
کد خبر: 3513

فراخوان جذب امریە سربازی در دانشگاە علمی کاربردی

رئیس دانشگاە جامع علمی کاربردی کردستان از جذب نیروی امریه سربازی در این دانشگاه خبر داد.

بیان فردا | شاهین فکور اظهار کرد: در راستای اجرایی‌سازی توافق وزارت علوم تحقیقات و فناوری و ستادکل نیروهای مسلح و با عنایت به سیاست‌های جدید ستادکل و سازمان وظیفه عمومی مبنی بر اولویت اختصاص سهمیه امریه سربازی به دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی بزرگ کشور، این دانشگاه با هماهنگی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به جذب نیروی امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت برای نوبت اعزام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ اقدام می‌کند.

وی عنوان کرد: ثبت‌نام مشمولان متقاضی در فراخوان امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۲۷ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

فکور بیان کرد: امریه سربازی مورد نیاز این دانشگاه در مقطع تحصیلی دکتری تخصصی برای به¬کارگیری در حوزه پژوهش و فناوری واحدهای استانی در رشته‌های مدیریت (تمام گرایش‌ها)، مهندسی کامپیوتر (تمام گرایش ها)، مهندسی صنایع (تمام گرایش‌ها)، حسابداری (تمام گرایش ها) وفق شرایط و ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت می‌پذیرد.

وی ادامە داد: علاقمندان می‌توانند برای ثبت درخواست خود به سامانه جذب امریه وزارت علوم به نشانی https://amriye.msrt.ir مراجعه کنند.

فکور خاطرنشان کرد: پس از اتمام مهلت فراخوان، درخواست متقاضیان توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد پالایش اولیه قرار گرفته و با انجام مصاحبه اختصاصی و طی فرآیند اجرایی ذیربط، منتخبان به ستادکل نیروهای مسلح معرفی می‌شوند.

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین