مسمومیت سریالی دانش آموزان به تهران رسید
کد خبر: 3689

مسمومیت سریالی دانش آموزان به تهران رسید

بعد از انتشار خبر مسمومیت دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه خیام در پردیس تهران، مسمومیت سریالی دانش‌آموزان به مدرسه راه زینب در منطقه ۱۳ تهران رسید.

بیان فردا | جامعه| بعد از خبر مسمومیت دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه خیام در پردیس تهران، خبر مسمومیت دانش آموزان دختر در مدرسه ای از منطقه ۱۳ نشان از رسیدن این حادثه سریالی به تهران را دارد.

ساعتی بعد انتشار خبر مسمومیت دانش آموزان در پردیس، در فضای مجازی خبری در مورد مسمومیت دانش‌آموزان مدرسه راه زینب در منطقه ۱۳ منتشر شد.

این خبر را  والدین یکی از دانش‌آموزان این مدرسه در گفت و گو با شبکه شرق تایید کرد. این فرد با تایید مسمومیت دانش‌آموزان یکی از کلاس‌های این مدرسه  توضیح داد: «دختر خود من در این کلاس نبوده، کلاس دختر من در طبقه سوم است اما یکی از کلاس‌های طبقه همکف با این مشکل مواجه شده و یکدفعه تمام بچه‌های یک کلاس با هم خوابیده‌اند. بعد هم که اورژانس دم مدرسه آمده و چند تا از بچه‌ها را با خود به بیمارستان برده».

او در ادامه با بیان اینکه مشخص نیست علت این اتفاق چیست، توضیح داد: «طبق توضیحات دخترم، هیچ نشانه خاصی وجود نداشته یا حداقل دختر من از آن خبر ندارد اما ظاهرا بدون هیچ نشانه‌ای به یک باره همه بچه‌های کلاس دچار خواب‌آلودگی شده‌اند».

به گفته او، بچه‌های مدرسه که درگیر این ماجرا نشده‌اند بعد از خروج از مدرسه این اتفاق را برای والدین خود تعریف کرده‌اند و برخی از والدین گفته‌اند که بهتر است چند روزی بچه‌ها را به مدرسه نفرستیم تا بتوانیم از جانشان محافظت کنیم. 

لازم به ذکر است که تلاش‌های خبرنگاران برای ارتباط با مدیر مدرسه و مسئولان آموزش پرورش و رئیس آموزش پرورش منطقه ۱۳ به نتیجه‌ای نرسید.

منبع: شبکه شرق

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین