جزئیات جدید از بدهی ۹۵۰ میلیاردی باشگاه استقلال
کد خبر: 8170

جزئیات جدید از بدهی ۹۵۰ میلیاردی باشگاه استقلال

برخی جزئیات از بدهی کلان باشگاه استقلال مشخص شد.

بیان فردا | طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر شکایت آمانوف، سیلوا و همچنین ساپینتو منتشر شد که نشان می‌دهد در آینده نزدیک باشگاه استقلال را در زمینه مسائل مالی دچار چالش خواهد کرد.

با این حال این پرونده‌ها تمام مشکلات آبی‌ها نیستند. بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد پرداخت مطالبات استراماچونی، پادوانی و شباب الاهلی در کنار پرداخت بخشی از قرارداد کوین یامگا در فصل گذشته از طریق وام ۲.۵ میلیون یورویی و با رهنِ ورزشگاه مرغوبکار صورت گرفته است.

از طرفی در زمان مدیران قبلی نیز وامی حدود ۱۵۰ میلیارد تومان دریافت شده که الان باتوجه به اصل و سود مبلغ جمیع وام‌های دریافتی تاکنون و خسارات مربوطه، باشگاه استقلال مبلغ بسیار سنگینی بدهکار است.

عدم درآمدزایی در فصل گذشته یکی از عوامل مهم بروز مشکلات مالی در باشگاه استقلال است به طوریکه این باشگاه نه تنها از تبلیغات یک اپراتور درآمدی نداشته بلکه با پیگیری از باشگاه مشخص شد به خاطر تبلیغات یک بانک نیز به کسب درآمد نرسیده است.

چندی پیش، منصور قنبرزاده نایب رئیس فدراسیون فوتبال، بدهی ۹۵۰ میلیاردی باشگاه استقلال را تایید کرد که از این عدد فقط حدود ۲۰۰ میلیارد تومان تعهدات مالی باشگاه به واسطه قراردادهای فصل گذشته است. این بدهی‌ها گزارش شده هستند و گفته می‌شود ممکن است در آینده بدهی‌های گزارش نشده مانند چک‌های گم شده و... نیز به آن اضافه شوند.

منبع: فارس

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین