اعضای شورای شهر تهران با پول شهرداری به کربلا رفتند؟
کد خبر: 8700

اعضای شورای شهر تهران با پول شهرداری به کربلا رفتند؟

رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره هزینه سفر اعضای شورای شهر تهران به کربلا در ایام اربعین حسینی گفت: هیچیک از اعضاء و مدیران شورای شهر تهران با هزینه شورا به کربلا سفر نکرده‌اند.

بیان فردا | مهدی چمران پیش از آغاز جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در خصوص بودجه پیش بینی شده برای احداث تراموا در تهران گفت: این بودجه مربوطه به مباحث مطالعاتی این مد از حمل و نقل عمومی است که البته بودجه خوبی نیز پیش بینی شده و ابتدا باید کار‌های مطالعاتی در خصوص قطار شهری «تراموا» انجام شود و سپس مراحل اجرایی آن آغاز شود.

وی به تفاهم‌نامه اخیر شهرداری تهران و وزارت دفاع درباره راه‌اندازی تراموا اشاره کرد و افزود: همانطور که گفته شده این یک تفاهم است نه قرارداد چرا که در ارتباط با قرارداد باید حتما در شورا موضوع مورد بررسی و نهایتا به تصویب برسد. البته شورای ترافیک نیز باید نظر خود را در خصوص احداث تراموا ارائه کند.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص انتشار خبری درباره احداث خانه‌های ۲۵ متری در پایتخت نیز گفت: روز گذشته وزارت راه و شهرسازی این خبر را تکذیب کرد. همچنین شهرداری تهران به هیچ عنوان پروانه ساخت چنین واحد‌هایی را نمی‌دهد.

وی درباره اثرات منفی چنین خانه‌هایی گفت: این مسئله تبعات اجتماعی به همراه خواهد داشت و در شرایطی که تأکید بر فرزندآوری می‌شود احداث چنین خانه‌هایی مردم را به سمت زندگی مجردی سوق می‌دهد.

چمران در پاسخ به سوالی در خصوص حضور برخی از اعضای شورای شهر تهران در کربلای معلی در ایام اربعین حسینی گفت: تمامی اعضا با هزینه شخصی خود به کربلا رفتند و اغلب نیز با خانواده خود بودند. هیچ یک از اعضا و مدیران از شورا با هزینه شورا به کربلا سفر نکرده، در خصوص مدیران شهرداری بنده اطلاعی ندارم.

وی درباره دستور جلسه امروز شورای شهر تهران نیز گفت: در این جلسه با توجه به اتمام احکام مسئولیت اعضای کمیسیون ماده ۱۰۰ این موضوع در دستور کار شورا قرار گرفته و پس از بررسی آن نیز چند نامگذاری و بررسی چند پرونده باغات در جلسه امروز انجام خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین