گاف جنجالی در بازی امید‌های ایران - ازبکستان؛ نتیجه به نفع ایران تغییر می‌کند؟
کد خبر: 8741

گاف جنجالی در بازی امید‌های ایران - ازبکستان؛ نتیجه به نفع ایران تغییر می‌کند؟

داور سوری دیدار ایران و ازبکستان مرتکب اشتباه بزرگی شده و بازیکن میزبان را با وجود دریافت ۲ کارت زرد، اخراج نکرده است.

بیان فردا | تیم المپیک ایران در شرایطی برابر ازبکستان تن به شکست داد که اتفاقات عجیب داوری در دقایق پایانی بازی رخ داد و با وجود این‌که عبدالقادر حسینوف دو کارت زرد را در این مسابقات از حنا حطاب، داور سوریه‌ای گرفت، اما از زمین بازی اخراج نشد.

داستان از این قرار است که در دقیقه ۴۰ بازی و پس از این‌که عبدالقادر حسینوف با صیادمنش وارد چالش بر سر توپ شد، با تنه شدیدی که به بازیکن ایرانی هال‌سیتی وارد کرد، باعث شد تا اللهیار با سر به تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین برخورد کند و همین اتفاق به درگیری‌هایی میان بازیکنان دو تیم منجر شد.

داور از فاصله چند متری یک کارت زرد به عبدالقادر حسینوف نشان داد ولی شاید درگیری‌های پیش‌آمده سبب شده بود تا قاضی میدان فراموش کند نام این بازیکن را یادداشت کند چرا که او بر اثر این برخورد، یک ضربه کاشته به سود تیم امید ایران اعلام کرد.

سپس در دقایق پایانی بازی بود که عبدالقادر حسینوف باز هم مرتکب خطا شد و پشت محوطه جریمه، حسین‌نژاد را سرنگون کرد که حنا حطاب، داور سوریه‌ای یک کارت زرد به این مدافع نشان داد ولی در کمال تعجب از دادن کارت قرمز به این بازیکن خودداری کرد.

این موضوعی است که باعث شده اعضای تیم امید در پایان بازی، شکایت رسمی خود را به دست مسئولین برگزاری مسابقه برسانند و آن‌ها اعتقاد دارند که بر اثر این اشتباه بزرگ، عبدالقادر حسینوف برای دقایقی و به صورت غیرقانونی در ترکیب تیمش حضور داشته است.

باید دید که در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد و واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکایت تیم المپیک ایران چه خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین