در خصوص شریفی زارچی برخورد ما قانونی بوده، هست و خواهد بود
کد خبر: 8757
رئیس دانشگاه شریف:

در خصوص شریفی زارچی برخورد ما قانونی بوده، هست و خواهد بود

رئیس دانشگاه صنعتی شریف به موضوع قطع همکاری یکی از اعضای هیئت علمی سابق دانشگاه اشاره کرد و گفت: در خصوص ایشان برخورد ما قانونی بوده، هست و خواهد بود و از غوغا سالاری نمی‌ترسیم

بیان فردا | گردهمایی اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف با هدف تجدید دیدار استادان، تقویت ارتباط میان همکاران و مسئولین دانشگاه و استفاده از نظرات و پیشنهادات اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار شد.

در این نشست رسول جلیلی، رئیس دانشگاه طی صحبت‌های خود به بیان اقدامات انجام شده در خصوص طرح‌های آماده شده برای زمین‌های متعلق به دانشگاه پرداخت. همچنین بحث مسکن استادان و کارکنان و پیگیری‌های انجام شده در این خصوص، احداث "شهرک فناوری شریف" در اقدامی مشترک میان وزارت صنایع و دانشگاه صنعتی شریف، مسائل مربوط به پردیس بین‌الملل دانشگاه، روند پروژه ساخت دانشکده‌های مهندسی مواد و عمران، نحوه ادامه فعالیت موسسه انتشارات علمی دانشگاه و پژوهانه استادان از جمله مواردی بود که رئیس دانشگاه به بیان توضیحاتی درباره آن پرداخت.

جلیلی در ادامه سخنانش از جدیت بیش از پیش دانشگاه در برخورد با موارد انضباطی سخن گفت.

وی همچنین به موضوع قطع همکاری یکی از اعضای هیئت علمی سابق دانشگاه اشاره کرد و گفت: در خصوص ایشان برخورد ما قانونی بوده، هست و خواهد بود و از غوغا سالاری نمی‌ترسیم و رویه‌های قانونی دانشگاه تحت تاثیر غوغا سالاری و فشار رسانه‌ای قرار نخواهد گرفت. برای این موضوع وقت زیادی گذاشتیم و باز هم می‌گذاریم تا قانونی عمل کنیم و تصور اشتباهی که توسط رسانه القا شده، ساری و جاری نباشد .

در ادامه این جلسه اعضای هیئت علمی نیز به بیان مسائل و دغدغه‌های خود پرداخته و پیشنهادات و انتقادات خود را با هیئت رئیسه دانشگاه در میان گذاشتند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین