واکنش کیهان به تحریم «فارس» و «تسنیم» ازسوی آمریکا
کد خبر: 8894

واکنش کیهان به تحریم «فارس» و «تسنیم» ازسوی آمریکا

روزنامه کیهان به تحریم خبرگزاری‌های تسنیم و فارس و همچنین شبکه پرس‌تی‌وی از سوی آمریکا واکنش نشان داد.

بیان فردا | روزنامه کیهان به مدیرمسئولی، حسین شریعتمداری در ستون گفت و شنود شماره این روزنامه به تحریم خبرگزاری‌های فارس و تسنیم و همچنین شبکه پرس تی‌وی از سوی وزارت خزانه داری آمریکا واکنش نشان داد. در این مطلب که با عنوان «همین باباتو کُشت!» منتشر شده، آمده است:

« گفت: دیدی آمریکا چه بلایی بر سر خبرگزاری فارس و تسنیم و شبکه پرس‌تی‌وی آورده است؟! وزارت خزانه‌داری آمریکا این مراکز خبری را تحریم کرده است!

گفتم:‌ خوش به حال باغبانی که شغال از او قهر کند!

گفت: حالا مثلاً قرار است چه چیزی را تحریم کنند؟! و مگر تا حالا تحریمی هم بوده که انجام نداده باشند؟!

گفتم: حیوونکی‌ها شش ماه با تبلیغات گسترده و همه‌جانبه و میلیون‌ها دلار هزینه برای سالگرد اغتشاشات پائیز سال گذشته زمین و زمان را به هم دوخته بودند ولی نه فقط با بی‌محلی و تو دهنی مردم رو‌برو شدند بلکه ده‌ها محموله تسلیحاتی که برای اغتشاشگران فرستاده بودند کشف و به نفع نظام ضبط شده است، همه تروریست‌هایی که اعزام کرده بودند بازداشت شده‌اند، عوامل اصلی آنها در داخل کشور شناسایی و دستگیر شده‌اند. لیدر‌های ساکن آمریکا و اروپا به روشی که هنوز برای سرویس‌های خارجی گیج‌کننده است دستگیر و درون گونی به داخل کشور منتقل شده‌اند. سران اپوزیسیون به جان هم افتاده‌اند و...

گفت: پس آمریکا حق دارد برای دلداری خودش و اپوزیسیون دست به کاری بزند ولی تا به حال همه تیرهایش به سنگ خورده و به نفع تحریم‌شدگان تمام شده است.

گفتم: یارو رو برق می‌گیره، ننه‌اش میگه ولش نکن! همین بود که باباتو کشت!»

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین