ادعای سفیر اسرائیل درباره چگونگی عملیات زمینی در غزه
کد خبر: 10724

ادعای سفیر اسرائیل درباره چگونگی عملیات زمینی در غزه

الکساندر بن زوی، سفیر رژیم اشغالگر قدس در روسیه مدعی شد: عملیات زمینی مورد انتظار اسرائیل علیه گروه فلسطینی حماس در نوار غزه به طور غیرمنتظره و بدون اعلام قبلی آغاز خواهد شد.

بیان فردا | الکساندر بن زوی، سفیر رژیم اشغالگر قدس در روسیه مدعی شد: عملیات زمینی مورد انتظار اسرائیل علیه گروه فلسطینی حماس در نوار غزه به طور غیرمنتظره و بدون اعلام قبلی آغاز خواهد شد.

 بن زوی تاکید کرد: تصمیم دولت به عوامل داخلی و خارجی مرتبط است.

این دیپلمات اسرائیلی در مورد تاریخ های احتمالی شروع عملیات زمینی در نوار غزه خاطرنشان کرد: این عملیاتی به طور غیرمنتظره شروع می شود تا نوعی برتری ایجاد کند. در غیر این صورت، مزیت آن از بین خواهد رفت.

سفیر اسرائیل در روسیه همچنین در مورد گمانه زنی ها مبنی بر اینکه عملیات مشابهی در یکی دو هفته آینده آغاز خواهد شد، اظهار نظر نکرد. وی خاطرنشان کرد: اطلاعات قطعی نداریم. زیرا این تصمیم در سطح دولت و در سطح رهبری ارتش اتخاذ می‌شود.

بن زوی توضیح داد: نخست ارتش باید آماده باشد. علاوه بر این، باید تصمیمی از سوی دولت با لحاظ کردن عوامل داخلی و خارجی اتخاذ شود.

این دیپلمات صهیونیستی مدعی شد نیروهای اسرائیل (IDF) پنج شنبه شب عملیات کوتاهی را «روی زمین» در نوار غزه با استفاده از تانک انجام دادند. وی افزود: نمی‌دانم آیا می‌توان آن را بخشی از عملیات زمینی نامید یا نه، اما عملیاتی که انجام شد زمینی بود.


 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین