سردار قاآنی به زودی پایان حکومت رژیم صهیونیستی را اعلام می‌کند
کد خبر: 11117

سردار قاآنی به زودی پایان حکومت رژیم صهیونیستی را اعلام می‌کند

روزنامه کیهان نوشت: بر فرض اگر اسرائیل بتواند تمام غزه را هم اشغال کند، گروههای مقاومت مردمی مثل فاطمیون و حسینیون و زینبیون شکل خواهد گرفت و آزادی فلسطین زودتر از آنچه متصور است، رقم خواهد خورد و ان‌شاءالله دور از انتظار نیست که سردار قاآنی پایان حکومت رژیم جعلی صهیونیستی را اعلام کند.

 

بیان فردا | روزنامه کیهان هشدار داده اگر اسرائیل غزه را اشغال کند، گروه‌های مقاومت مانند فاطمیون، زینبیون و حسینیون شکل می‌گیرد و سردار قاآنی به زودی پایان حکومت رژیم صهیونیستی را اعلام می‌کند.

به گزارش کیهان، کشتار مردم و کودکان و ریختن شش تن بمب فقط روی یک ساختمان بی‌دفاع نشانه قدرت و پیروزی اسرائیل نیست بلکه چون ناتوان در جنگیدن است، تنها حربه‌اش کشتن بیشتر برای القای برتری است و نباید با جنایت بیشتر اسرائیل ناامید شد و ترسید. در حقیقت این جنگ «جنگ از سر استیصال با کودکان» است! ناتوانی رژیم صهیونیستی آن قدر هویدا و آشکار شده و ناقوس نابودی اسرائیل آن قدر نزدیک شده که آمریکا مجبور شده رهبری عملیات علیه غزه را به فرمانده سنتکام بسپارد و خود را یک طرف جنگ اعلام کند.

کیهان نوشته است: جنگ غزه یک شباهتی هم با جنگ داعش در عراق و سوریه دارد و آن اینکه بر فرض اگر اسرائیل بتواند تمام غزه را هم اشغال کند، اول آسیب‌پذیری اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها بیشتر می‌شود و دوم گروههای مقاومت مردمی مثل فاطمیون و حسینیون و زینبیون شکل خواهد گرفت و آزادی فلسطین زودتر از آنچه متصور است، رقم خواهد خورد و آن گونه که شهید سلیمانی پایان حکومت داعش را اعلام کرد، ان‌شاءالله دور از انتظار نیست که سردار قاآنی پایان حکومت رژیم جعلی صهیونیستی را اعلام کند.

 

 • سلمان

  انشاالله

 • داودآبادی

  انشاءالله نابودی اسرائیل ب همین زودی

 • ناشناس

  انشاالاه

 • محمد

  سلام یعنی ان شاءالله میشه واقعا یه روز اسرائیل نابود بشه ؟یعنی سردارقاآنی تضمین میکنه این حرفش را واقعا توکل برالله

 • داود

  همانطور که سردار عزیزمان حاج قاسم سلیمانی پایان داعش را اعلام کردند،
  به یاری خداوند و کمک اهل بیت (ع)و تلاش مقاومت در سراسر دنیا ،پایان این غده سرطانی یعنی اسرائیل را سردار قاآنی اعلام میکنند ،،
  لبیک محمد (ص)

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین