اگر من بودم هرگز حمله غافلگیرانه حماس به اسرائیل رخ نمی‌داد!
کد خبر: 11344

اگر من بودم هرگز حمله غافلگیرانه حماس به اسرائیل رخ نمی‌داد!

رئیس جمهور سابق آمریکا در جدیدترین اظهاراتش مدعی شده است که اگر وی رئیس‌جمهور آمریکا بود، هیچ وقت حمله غافلگیرانه حماس به اسرائیل اتفاق نمی‌افتاد.

 

بیان فردا | دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در جریان سخنرانی اخیرش در بین هواداران فلوریدایی خود، نسبت به ریاست جمهوری جو بایدن در سال ۲۰۲۰ ابراز تاسف کرده و مدعی شد که اگر وی در کاخ سفید بود، حمله غافلگیرانه ماه گذشته حماس به رژیم صهیونیستی هرگز اتفاق نمی‌افتاد.

به گزارش فارس و به نقل از نیوزویک ترامپ بار دیگر در این سخنرانی مدعی شد که در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ علیه وی «تقلب» صورت گرفته و عنوان کرد در صورت ریاست جمهوری‌اش در آن سال، اکنون میلیون‌ها نفری که در جریان درگیری‌های جهانی در این سال‌ها کشته شدند، هنوز زنده بودند.

ترامپ در سخنرانی خود گفت: نتایج انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند بسیار مهم باشد طوری که در حفظ جان میلیون‌ها نفر موثر بوده و اگر در انتخابات تقلبی صورت نمی‌گرفت تمام مردمی که در جریان جنگ اوکراین و غزه جان باختند، اکنون زنده بودند.

ترامپ از این ادعا هم فراتر رفته و مدعی شد در صورتی که وی رئیس جمهور آمریکا بود اصلا اجازه نمی‌داد جنگی در جهان اتفاق بیفتد و اکنون همه  کشورهای درگیر جنگ پر رونق بود.

ترامپ در این اظهارات عنوان کرد که در دوران ریاست جمهوری‌اش توانسته رژیم صهیونیستی را ایمن و از هر جنگی به دور نگه دارد و عنوان کرد: در دوران ریاست جمهوری‌ام، آمریکا و اسرائیل و کل جهان را ایمن نگه داشتم. اما آنچه که اکنون در جهان تحت رهبری بایدن در حال اتفاق افتادن است، تکان دهنده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین