طبق قوانین الهی غزه به زودی پیروز می‌شود
کد خبر: 11385
عضو شورای عالی حوزه علمیه:

طبق قوانین الهی غزه به زودی پیروز می‌شود

محسن اراکی، عضو شورای عالی حوزه علمیه گفت: پیروزی جبهه مقاومت طولانی نخواهد بود و ما ان شاء الله طی روز‌های آینده شاهد آن خواهیم بود.

بیان فردا | حجت السلام محسن اراکی در مراسم بزرگداشت مجاهدین فلسطین، کودکان غزه، شهدای تروریستی پلخمری و جان باختگان حادثه زلزله هرات که در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفاء برگزار شد، اظهار کرد: اگرچه صحنه‌های تاریکی در غزه شاهد هستیم، ولی مقاومت مردم غزه اتفاق بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه از همین امروز بشارت می‌دهیم که غزه پیروز است، مطرح کرد: ایستادگی و پیروزی رابطه قطعی و غیر قابل انکار دارند و هر زمانی که مظلومی ایستادگی کرده در جنگ پیروز شده است.

وی با بیان اینکه جبهه مظلوم به شرط ایستادگی از نصرت الهی بهره‌مند خواهد شد، عنوان کرد: عملیات طوفان الاقصی ابتکار عمل جبهه مقاومت در مقابل قوم ستمگری بود که سرزمین فلسطین را غصب کرده است.

وی با اشاره به اینکه یورش بردن به دشمن با توکل به خداوند، پیروزی را درپی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: این موضوع جزو قوانین اصلی جنگ است هرچند که شما از نظر تعداد نیرو و سلاح کم‌تر از دشمن باشید.

وی با بیان اینکه طبق این قوانین الهی غزه به زودی پیروز خواهد شد، تصریح کرد: پیروزی جبهه مقاومت طولانی نخواهد بود و ما ان‌شاءالله طی روزهای آینده شاهد آن خواهیم بود و زمانی که پیروزی حاصل شود، زخم‌ها درمان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مردم فلسطین پس از پیروزی قوی‌تر و مقاوم‌تر از گذشته خواهند شد، یادآور شد: این نیرو علاوه‌ بر نابودی رژیم غاصب صهیونیست می‌تواند حامیان این رژیم را نیز نابود کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین