لقبی که اسرائیلی‌ها به حسن نصرالله داده‌اند
کد خبر: 11453

لقبی که اسرائیلی‌ها به حسن نصرالله داده‌اند

حرف‌های سید حسن نصر الله مورد تایید خود صهیونیست‌ها است؛ به او می‌گویند «عدو صادق» یعنی «دشمن راستگو»

بیان فردا | حرف‌های سید حسن نصر الله مورد تایید خود صهیونیست‌ها است؛ به او می‌گویند «عدو صادق» یعنی «دشمن راستگو»

محمد اسماعیل کوثری در گفتگویی گفت: سید حسن نصرالله صحنه نبرد و درگیری تا امروز را ترسیم کرد. زیرا امروز صحنه را دقیقا آمریکایی‌ها هدایت و فرماندهی می‌کنند؛ نه اسرائیلی‌ها. چرا که اختلافات شدیدی بین مسئولان اسرائیلی وجود دارد و از سوی دیگر آن‌ها فکر نمی‌کردند و باور نداشتند که حماس چنین توانمندی داشته باشد و تمام سیستم‌های اطلاعاتی و امنیتی رژیم اشغالگر را غافلگیر کند. در این رابطه نیز سید حسن نصر الله گفت، اگر این مسائل و بمباران‌ها را برای زنان‌ها، بچه‌ها و مردم غزه قطع نکنید و فراتر بروید، حتما درگیری‌های شدیدتری را علیه آمریکا خصوصا در نقاطی که مستقر هستند، مثل دریای مدیترانه، خواهیم داشت و در آن صورت ناوهای آن‌ها مورد هدف موشک‌های حزب الله و یا مورد حمله دیگر گروه‌های جبهه مقاومت قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد:‌ حرف‌های سید حسن نصر الله مورد تایید خود صهیونیست‌ها است؛ به او می‌گویند «عدو صادق» یعنی «دشمن راستگو»؛ یعنی به آنچه می‌گوید، عمل می‌کند. هشداری به کشورهای عربی هم داده شد که خیال نکنید اسرائیل ماندگار و ماندنی است، بلکه بیایید و کمک کنید تا آرامش برقرار شود.

کوثری در خصوص عملیات جبهه مقاومت، گفت: محمد ضیف که طراح این عملیات بود، به همراه حاج قاسم خیلی از مسائل را طراحی کرده‌اند. لذا آمادگی برای این عملیات مربوط به یکی دو روز نبوده بلکه از چند سال قبل بوده است. جبهه مقاومت توانسته کاملا دست حماس و جهاد اسلامی را در غزه پر کند و لذا حماس با توانمندی بالایی این عملیات را انجام داده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین