کنایه معنادار متکی به نمایندگان تهران در مجلس
کد خبر: 11537

کنایه معنادار متکی به نمایندگان تهران در مجلس

سخنگو و دبیر اجرایی شورای وحدت پیشنهاد کرد که برای بهبود عملکرد نمایندگان حوزه انتخابیه پایتخت در مجلس شورای اسلامی، تهران را به ۳۰ منطقه تقسیم کرد.

بیان فردا | سخنگو و دبیر اجرایی شورای وحدت پیشنهاد کرد که برای بهبود عملکرد نمایندگان حوزه انتخابیه پایتخت در مجلس شورای اسلامی، تهران را به ۳۰ منطقه تقسیم کرد.

در نشست هیات عالی شورای وحدت، که صبح سه شنبه ۱۶ آبان ماه در محل حسینیه سیدالشهدا دفتر مرکزی این شورا برگزار شد، منوچهر متکی سخنگو و دبیر اجرایی شورای وحدت با تاکید بر لزوم فعال شدن اجزای تشکیلات ستاد انتخاباتی و تقسیم کار عملیاتی در کلان شهر تهران گفت: هرچه زودتر باید نسبت به ارائه تشکیلات و چارت کاری در انتخابات تهران اقدام گردد.

وی همچنین با اشاره به اینکه مطالبات و خواسته‌های گوناگون مردم در کلانشهر تهران پاسخی در خور از سوی نمایندگان مجلس نمی‌یابد افزود: مردم ما اساساً نمایندگان خود را نمی‌شناسند. به طور مثال اگر از مردم عادی و حتی بعضاً خواص جامعه در تهران بخواهیم که نام ۵ نفر از نمایندگان پایتخت را بگویند نمی‌توانند این کار را بکنند.

وی افزود: ما پیشنهاد یک ساز و کار اجرایی و عملیاتی را برای ایفای نقش نمایندگی در کلانشهر تهران ارائه داده‌ایم و معتقدیم که راهکاری اثربخش و مفید فایده خواهد بود. وی در تشریح پیشنهاد خود افزود: تهران را به ۳۰ منطقه تقسیم می‌کنیم و در هر منطقه یک نماینده به طور ویژه نسبت به امور مردم و مشکلات آن محدوده و منطقه از پایتخت رسیدگی خواهد کرد و البته این نافی نقش نمایندگی او به عنوان منتخب کل شهر تهران نیست. در حقیقت هر نماینده را به طور خاص مسئول رسیدگی و مدیریت ظرفیت‌ها مشکلات و پاسخگویی به مطالبات یک منطقه تعیین کرده‌ایم. در این صورت مردم نیز به نحو بهتری می‌توانند با منتخبان خود در پایتخت تعامل نموده و مطالبات و خواسته های انسانی، اجتماعی و فرهنگی خود را پیگیری کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین