آقایان هنوز از محبوبیت آیت‌الله هاشمی هراس دارند
کد خبر: 11687

آقایان هنوز از محبوبیت آیت‌الله هاشمی هراس دارند

پیرو انتشار مصاحبه سارق صندوق امانات بانک ملی، که در آن ادعا شده بود خانم فائزه هاشمی با سفر به ترکیه خواستار دیدار با سارقان بانک شده است، دختر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی گفت: آقایان با گذشت هفت سال از رحلت پدرم، هنوز از محبوبیت ایشان هراس دارند که با این روش‌ها به تخریب ایشان و خانواده هاشمی‌ می‌پردازند.

 

بیان فردا | پیرو انتشار مصاحبه سارق صندوق امانات بانک ملی، که در آن ادعا شده بود خانم فائزه هاشمی با سفر به ترکیه خواستار دیدار با سارقان بانک شده است، دختر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی طی تماسی از زندان اوین از این اظهارات اظهار شگفتی کرد.

فائزه هاشمی ضمن اظهار اینکه بیش از یک‌سال است که در زندان اوین به‌سر می‌برد، افزود: اصولا سال گذشته ممنوع‌الخروج بوده و از مدت‌ها قبل از سرقت صندوق امانات بانک، سفری به خارج از کشور نداشته است.

فائزه هاشمی ادامه داد: اصولا صفحه‌ای در اینستاگرام ندارد که در آن لایو پخش کند و نسخه دستنویس خاطرات پدر نیز در دفتر نشر معارف انقلاب است نه هیچ صندوق اماناتی.

فرزند آیت‌الله هاشمی ضمن ابراز تاسف از اینکه برخی افراد با القای این‌گونه مطالب به یک سارق بانک قصد تخریب آیت‌الله هاشمی را دارند، افزود: آقایان با گذشت هفت سال از رحلت پدرم، هنوز از محبوبیت ایشان هراس دارند که با این روش‌ها به تخریب ایشان و خانواده هاشمی می‌پردازند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین