واکنش تند علی ربیعی به توهین صداوسیما به روحانی
کد خبر: 11758

واکنش تند علی ربیعی به توهین صداوسیما به روحانی

علی ربیعی سخنگوی دولت دوازدهم در صفحه خود در شبکه ایکس (توئیتر سابق) به توهین مجری صداوسیما به روحانی در یکی از برنامه‌های تلویزیون اشاره کرد.

بیان فردا | علی ربیعی سخنگوی دولت دوازدهم در صفحه خود در شبکه ایکس (توئیتر سابق) به توهین مجری صداوسیما به روحانی در یکی از برنامه‌های تلویزیون اشاره کرد.

علی ربیعی در واکنش به توهین و درخواست رد صلاحیت روحانی در صداوسیما نوشت که امروز در اقدامی غیرقابل انتظار، رسانه دولت و همچنین سیمای ملی خیلی صریح، واضح و بی‌پروا رفتاری ناپسند، غیرحرفه‌ای و غیرملی درباره تعیین صلاحیت‌ها به ویژه در مورد رییس‌جمهور سابق بروز دادند. ظاهراً نه تنها صدای جامعه شنیده نشده، بلکه همچنان تندتر از پیش با بی‌توجهی به شرایط و آینده ایران، در جهت تامین امیال تعیین شده به پیش می‌تازند. برادرانه می‌گویم با این روش‌ها خیر و مصلحتی برای ایران عزیز نیست.

علی ربیعی در واکنش به توهین به روحانی در صداوسیما نوشت که برادرانه می‌گویم با این روش‌ها خیر و مصلحتی برای ایران عزیز نیست. وی در این باره نوشت؛ امروز در اقدامی غیرقابل انتظار، رسانه‌ دولت و همچنین سیمای ملی خیلی صریح، واضح و بی‌پروا رفتاری ناپسند، غیرحرفه‌ای و غیرملی درباره تعیین صلاحیت‌ها به ویژه در مورد رییس‌جمهور سابق بروز دادند.

ظاهراً نه تنها صدای جامعه شنیده نشده، بلکه همچنان تندتر از پیش با بی‌توجهی به شرایط و  آینده ایران، در جهت تامین امیال تعیین شده به پیش می‌تازند. برادرانه می‌گویم با این روش‌ها خیر و مصلحتی برای ایران عزیز نیست.

گفتنی است که امروز در یک برنامه تلویزیونی مجری صداوسیما درباره ثبت نام روحانی در انتخابات مجلس خبرگان با بیان توهین از شورای نگهبان خواست او را رد صلاحیت کنند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین