پیام روشنی را برای حزب‌الله ارسال کردیم
کد خبر: 11993

پیام روشنی را برای حزب‌الله ارسال کردیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه پیام های صریح و روشنی برای حزب الله لبنان ارسال کرده ایم و هیچ طرف متخاصمی با اسرائیل نباید وارد جنگ این رژیم با حماس شود، هشدار داد که در غیر اینصورت واشنگتن آماده اقدام خواهد بود.

 

بیان فردا | متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه پیام های صریح و روشنی برای حزب الله لبنان ارسال کرده ایم و هیچ طرف متخاصمی با اسرائیل نباید وارد جنگ این رژیم با حماس شود، هشدار داد که در غیر اینصورت واشنگتن آماده اقدام خواهد بود.

متیو (مت) میلر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا ایران در جلوگیری از آغاز جنگ کامل حزب الله علیه اسرائیل کمک کرده است؟ گفت: ما پیام های روشنی ارسال کرده ایم و معتقدیم هیچ طرف متخاصم با اسرائیل نباید وارد این درگیری شود.

میلر با بیان اینکه ایالات متحده آمریکا پیامهای عمومی و خصوصی در این زمینه به حزب الله لبنان ارسال کرده است، ابراز امیدواری کرد که آنها این پیامها را دریافت کرده باشند و در عین حال تهدید کرد که در غیر اینصورت، "ما آماده اقدام خواهیم بود."

پیش از این، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره سفر آموس هوخشتاین، یکی از مشاوران ارشد جو بایدن، در سفری از پیش اعلام نشده به بیروت گفت: نمی خواهیم درگیری ها میان حماس و اسرائیل به لبنان کشیده شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین