ارتش ایران دست به ماشه شد
کد خبر: 12005

ارتش ایران دست به ماشه شد

امیر فلاح گفت: رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی در ادامه راه شهیدان، انگشت روی ماشه و گوش به فرمان ولایت آماده هستند تا هر جا مصلحت باشد در دفاع از اسلام و مسلمین و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی وارد رزم شوند و درسی ماندگار در تاریخ برای استکبار جهانی شود.

بیان فردا | امیر فلاح گفت: رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی در ادامه راه شهیدان، انگشت روی ماشه و گوش به فرمان ولایت آماده هستند تا هر جا مصلحت باشد در دفاع از اسلام و مسلمین و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی وارد رزم شوند و درسی ماندگار در تاریخ برای استکبار جهانی شود.

امیر سرتیپ عباس فلاح روز چهارشنبه ۲۴ آبان در نخستین یادواره نخستین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، شهید سرلشکر «ولی الله فلاحی» که در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، گفت: شهیدان والامقام به نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور ما استقلال، امنیت، عزت و عظمت بخشیدند و ملت بزرگ ایران قدردان مجاهدت ها و از جان گذشتگی ها و ایثارگری های آنان خواهد بود.

وی اظهار کرد: ارزش و اهمیت حماسه بزرگی که شهیدان با اهدای خون آفریدند زمانی مشهودتر است که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل طومار منافع سرشار استکبار جهانی را به سرکردگی آمریکا برای همیشه در این کشور در هم پیچید و غرور ملی و هویت ملت ایران را که توسط رژیم ستم شاهی پهلوی لگدمال شده بود را احیاء کرد.

وی گفت: ایثارگری شهیدان و صبر خانواده آنان بیش از ۴۰ سال است که استقلال و آزادی و اقتدار کشور را که برخاسته از رای ملت است در برابر طوفان‌های مختلف بیمه کرده است.

فلاح افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و انتشار پرتوهای آن در سراسر جهان، دشمنان که از پیروزی انقلاب اسلامی و استقلال ملت ایران احساس شکست و ناکامی می‌کردند با استفاده از تمام قدرت شیطانی خود و به کارگیری تمام روش‌های قابل تصور در مقابل انقلاب و ملت ایران سعی در شکست انقلاب اسلامی داشتند.

وی اظهار کرد: اما سرلشکر ولی الله فلاحی از همان روزهای ابتدایی پس از انقلاب اسلامی در مسئولیت فرماندهی نیروی زمینی و با پاکسازی کردستان و غائله‌های پیش از دفاع مقدس و سپس با مسئولیت ریاست ستاد مشترک در سال‌های اول جنگ، تمام برنامه‌های دشمن را با شکست روبرو کرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: تمام حوادث پس از پیروزی انقلاب اسلامی از غائله کردستان، ترکمن صحرا تا تحمیل جنگ هشت ساله، تحریم‌های مختلف علیه ملت ایران، جنگ اقتصادی، جنگ ترکیبی و شناختی و تحریک جوانان به ناآرامی و آشوب‌های خیابانی همه با این هدف توسط استکبار جهانی به اجرا گذاشته شد که انقلاب اسلامی را در رسیدن به اهداف بلندش با ناکامی مواجه کند.

وی افزود: با لطف و مدد الهی و رهبری داهیانه امامین انقلاب اسلامی و با حضور پرصلابت مردم ایران در صحنه های مختلف و رشادت های ایثارگران و شهدا نقشه های دشمنان یکی پس از دیگری نقش برآب شد و انقلاب اسلامی به رغم تمام کارشکنی ها مسیر خود را طی کرده به طوریکه پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف ناکامی های زیادی را بر دشمنان ایران تحمیل کرده است.

فلاح ادامه داد: تا اینکه دشمنان به جنگ ترکیبی روی آورده و برای مقابله با انقلاب اسلامی از فضای فرهنگی و ناامید سازی ملت ایران به خصوص جوانان، بر آن شدند تا انقلاب را از پشتیبانی مردم محروم کنند؛ به طوریکه در سال گذشته تضعیف بنیه دفاعی، امنیت و تمامیت ارضی ایران را نشانه گرفته بودند که ملت ما مثل همیشه با هوشیاری و حضور به موقع در صحنه و ادامه راه شهیدان و گوش به فرمان بودن ولایت در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تمام نقشه های آنان نقش بر آب شد و اجازه ندادند که آرمان‌های بلند امام راحل و انقلاب اسلامی که برای به ثمر نشستن آنان خون‌های زیادی ریخته شد تحت تاثیر حرکت های شیطانی استکبار جهانی و دست نشانده های آنان به فراموشی سپرده شود.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: اگر امروز شاهد اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی هستیم و رژیم منحوس صهیونیستی و آمریکای جنایتکار هرگونه ناکامی‌شان را به ما نسبت می‌دهند این به برکت اقتداری است که شهیدان در دفاع مقدس و پس از آن رقم زدند.

وی گفت: اکنون در حالی که ملت مظلوم فلسطین و رزمندگان حماس عملیات طوفان الاقصی را با اقتدار و در عین غافلگیری مطلق برای صهیونیست ها به اجرا گذاشتند و یکبار دیگر هیمنه پوشالی آمریکا و صهیونیست را در هم شکستند و با تکیه بر غیرت جوانان فلسطینی، این نبرد ناجوانمردانه همچون نبردهای مقاومت منجر به شکست و محو و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد گردید.

فلاح افزود: رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی نیز در ادامه راه شهیدان انگشت روی ماشه و گوش به فرمان ولایت آماده هستند تا هر جا مصلحت باشد در دفاع از اسلام و مسلمین و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی وارد رزم شوند و درسی ماندگار در تاریخ برای استکبار جهانی شود.

وی تاکید کرد: امروز هشدار می‌دهیم چنانچه رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار به اقدامات ددمنشانه خود ادامه دهند کاسه صبر ملت‌های مسلمان لبریز خواهد شد و با اذن ولی فقیه طومار آن ها را درهم خواهیم پیچید .

در نخستین یادواره گرامیداشت شهید سرلشکر ولی الله فلاحی، نخستین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی از تمبر، کارت ملی و شناسنامه این شهید توسط خانواده این شهید و مسئولان استانی و نظامی کشوری رونمایی شد.

 

 • سید مرتضی جدی آرانی

  ضعف و ناتوانی دشمن را جسورتر می کند

  • نجفی

   سلام درود برشهیدان دفاع مقدس
   و درودبررزمندگان ارتش سپاه از مردم غزه دفاع کنید

  • ایران اسلامی

   رهبری سپاه ارتش غرور من افتخار من امنیت من با تمام وجود از ته دل

  • قاسم طرفی عمیدپور

   سلام بر رهبر کبیر انقالاب سیدعلی خامنه ای وسلام بر شهیدان وسلام به تمام نیروی های مسلح من منتظر حکم فرمان رهبرم جانم فدای حکم جهادت میکنم رهبر عزیز یا ابن فاطمه زهرا دیگر صبر نداریم مارا به جنگ اعزام کن لبیک لبیک سیدی ومولای

 • ایرانی

  ارتش قهرمان... و
  سپاه دلاور...
  دو بازوی ولایت.....
  نیروهای اطلاعاتی و امنیتی،، چشمان همیشه بیدار ولایت...
  ملت انقلابی، فهیم و صبور،، نیروهای پشتیبان ولایت...
  هیچ لشکری در دنیا، جلودار نیست.
  ( لشکریان ولایت)

 • ناشناس

  زنده باد ارتش جمهوری اسلامی ایران.وروح داداش عزیزم وهمه شهدای ارتش شاد⚘️⚘️

 • علی

  سلام

 • ناشناس

  نصر من الله و فتح قریب
  اللهم عجل الولیک الفرج یاصاحب الزمان ادرکنی عجل علی ظهورک

 • م

  درود برارتش مقتدر ما.درود بر مردان شجاع.

 • ناشناس

  عاقبت بخیر باشد.نیروهای مسلح کشور

 • عبدالواحد باوی

  هر چی از ارتشیان ودلاور مردان هشت سال دفاع مقدس تقدیر شد

 • مرتضایی

  چرا اسرائیل را نمیزنید؟ مگه بهترین فرصت نیست؟

 • بهلول اصحابی09194416725

  دورد سلام بر ارتش ایران اسلامی

 • احمد

  درود بر ارتش پرافتخارجمهوری اسلامی ایران🇮🇷🇮🇷🇮🇷

 • آراز

  خدا به دادمون برسه

 • ع ا ز

  درود بیکران بر رزمندگان دلیر و شجاع و مجاهدین اسلام که انقلاب و آرمانهای اسلام مجاهدان در هر کجا کره زمین که باشد وارد عمل شده و دشمن را سرکوب میکنند انشاالله که این عملیات فرا سرزمین برای نجات زنان و کودکان غزه باشد تا درست عبرت به استکبار و صهیونیستهای جنایتکار داده بشود و در تاریخ یهودیت ماندگار ثبت بکنند و گوش به فرمان امام خامنهای هستیم و تا سرحد شهادت دوش به دوش برادران رزمندگان اسلام نیروهای مسلح ایستادیم خدا قوت تا لحظه تاریخی که امام خامنهای حکم جهاد بدهد انشاالله صهیونیست از منطقه بیرون بکنیم .

 • بهمن کلهرچگینی

  مرگ برآمریکا،
  مرگ براسرایئل،
  مرگ برمنافق فتنه گر؛
  سلام برشهیدان__ درودبررزمندگان اسلام

 • عباسعلی سنگدوینی میان آباد

  امیدوارم هر چه زودتر این اقتداربه رخ رژیم منهوس صهیونیستی وآمریکای جنایتکار کشیده شود واینجانب به همراه فرزندانم که از رزمندگان جنگ تحمیلی وایثارگران هستم تا آخرين قطره خونمان ایستادیم

  • امان محمدی

   با سلام به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران..ما فقط آماده ایم جنابعالی دستور فرمائید فقط مرزهارو باز کنن تا هر کس دلش میخواهد برای جهاد در راه سبیل الله به راحتی عبور کنند وبه فلسطین برای کمک به مردم وزنان بیگناه و مبارزه با استکبار جهانی برود.ما آماده ایم ومنتظر دستور ولی امر مسلمین..با این امر شما بهتون قول میدم نیازی به هیچ نیروی نظامی کشور عزیزمان نیست.چون برای به خاک کشیدن اسرائیل و آمریکا هیچ نیازی به ارتش و نیروهای نظامی و انتظامی نیست،اون دو کشور استکبار خیلی کوچکتر از این حرفهاست.زنده باد ایران

 • جوانی از دست رفته

  با سلام خدمت امیرفلاح.لطف کنید.یکم هم به فکر بازنشسته های تحت امر.وپوشش خودتان هم باشید.امیرجان..اگر نانی واسه خوردن نداشته باشیم.چطور بجنگیم..

 • روخ الله پرسپولیس..

  یاعلی مدد ماهم هستیم .تادیرنشده.

 • سعید

  زنده بادرهبربزرگ تمام جهان اسلام مقام معظم رهبری علی خامنه ای ..سروم ما ملت ایران گوش به فرمان شما هستیم اگر اراده کنید اسراعیل را شخم خواهیم زد وبا خاک یکسان خواهیم کرد وفلسطین را پس خواهیم گرفت سرباز جان برکف شما سعید ژوبین

 • رصا

  خب چرا معطل میکنید

 • ناشناس

  قبل از هر کار ذخیره گاه بمب های اتمی اسرائیل را منهدم کنید.

 • عبداله خدایی

  آفرین به غیرت .شما .آفرین.کمی آرم شدیم..به خدا چند قدم برای برادان مسلمان برادریم..پیغمبر خوشحال میشود.قیامت چه جوابی داریم بدیم.دارن میکشن مسلمانان چرا اینقدر مظلومم اسلام.

 • عبدالله خدایی

  ایران ۲۰ ملیون بسیجی دارد..

 • امیر حسین

  خدا قوت بر ارتش جان بر کف
  بنده افتخار میکنم که سرباز ارتش بودم
  و حاضرم باز هم به این سازمان شریف سالها خدمت کنم
  واقعا انسان های بزرگی هستن ❤️
  آرزوی موفقیت برای تک تک پرسنل ارتش و نیرو های مسلح کشورم رو از خدای متعال خواستارم (آمین)
  #دلتنگ_خدمت

 • سعید

  ملت ایران هم منتظرفرمان رهبرعزیز هستندتا بدنبال ارتش وسپاه راهی دفاع ازملت مظلوم ومقتدرفلسطین شوند

 • اینجانب منصوربابایی سومار جانباز ۳۰ درصد و برادر شهید هستم از شهرستان قصرشیرین و بخش سومار و نفت شهر اماده ایم تا ،،به فرمان حضرت ایت لا خامنه ای رژیم غاصب و امریکای جنایتکار را نابود کنیم گوش به فرمان حضرت اقا هستیم

  ما جانبازان و خانواده شهدا اماده ایم راه شهدا و ایثارگران و جانبازان ادامه دهیم و نگداریم امریکای جنایتکار به انقلاب جمهوری اسلامی لطمه وارد کند تا رهبر داریم غمی نداریم

  • مینا

   چرا وقتی مثبت رو میزنیم منفی هم چند تا اضافه نیشه؟؟؟؟؟؟

 • علی آقا شمس نژاد

  درود خداوند به شهیدان بزرگوار از صدر اسلام تا کنون و سلام بر شهیدان بخصوص شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و درود فراوان به ارواح پاک شهدای بزرگ ارتش سر افراز ایران و سلام خدمت خلبانان شهید و سرافراز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران @ خدایا مارا در راه خدمت خالصانه به این مردم بزرگوار جمهوری اسلامی ایران بمیران

 • علی

  مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا بزنید دشمن غارتگر و ترسو را وهیمنه آنها را با مدیریت در هم شکنیید دشمن انشاالله شکست خواهد خورد

  • مهدی ازشیراز

   سلام ودرود برآزادگان وشیرمردان که همیشه آماده رزم بادشمنان خداوبشریتند،

 • عمار .

  بسم رب الشهدا و الصدیقین : درود خداقوت ، کاسه صبر مومنین مسلمین حزب الله و جمیع آزاده اندیشان عادلین سر تا سر جهان و جهان اسلام ناب محمدی ص خیلی وقت است که لبریز شده و باید هر چه سریعتر طومار صهیونیستها و آمریکایی‌ها و همپیمانانشان در فلسطین و سر تا سر جهان اسلام ناب محمدی ص جمع نابود شوند . والسلام و صلوات التماس دعا . اشدا علی الکفار داعش صهیونیستی آمریکایی انگلیسی غربی در فلسطین و سر تا سر جهان اسلام ناب محمدی ص . نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین . و من الله التوفیق . التماس دعا و صلوات .

 • ناشناس

  به فکرمردم ستم کشیده سیستان و بلوچستان کردستان باشید!

  • ناشناس

   درود بر ارتش جمهوری اسلامی ، سپاه دلاور و بسیج جان برکف . مردم ایران همیشه با خون خود ، همراه و مدافع نیروهای مسلح کشور هستند . ننگ بر مزدوران و منافقین که در پوشش ملت ، دم از شکم و منافع شخصی میزنند .

 • یدالله سبزی

  از ارتش مقتدر و سپاه پاسداران میخاهیم هرچه زودتر اسراعیل فاسد را محو کنند و بنده همچون سرباز در این نبرد باشم

 • معلم بازنشسته ۶۸ ساله

  امیر جانم سلام.
  من باب احتیاط، هم دست بر ماشه داشته باشید و هم در دست دیگر، جام زهر!
  که شرط عقل است و عقل نیز فرستاده الهی است.

 • شکوری‌مهربان

  بنام‌خدا.
  امیرمحترم‌ضمن‌‌عرض‌سلام،خداقوت‌،آرزوی‌توفیق‌اللهی‌،معرفت‌وعافیت‌کافی‌ازدرگاه‌ایزد‌منان‌ومقربین‌درگاهش،لطفا،
  دقت‌کنیداضافه‌وزن‌وشکم‌جلودرکل‌نیروهای‌مسلح‌‌نباشد،
  آنقدرچابک‌وزرنگ‌ودرواقع‌‌چریک‌وچابک‌باشندو‌باشید،
  دشمن‌شکن‌ووقتی‌می‌بینیم‌بیش‌ازاینهابرنیروهای‌،رزمی،
  خودمان‌ببالیم‌وافتخارکنیم.

 • ناشناس

  امیر لطف کنند حق ما را که از سال ۶۲تا۶۴ در خط اول جنگ با عراق .هم منطقه جنوب و هم منطقه غرب در سه عملیات تک و پاتک یک عملیات بزرگ بدر شرکت داشتیم مجروح شدیم بدهد بعد از ۲۳سال امر فرمودند سربازانی که در منطقه عملیاتی مجروح شده‌اند برای تشکیل پرونده بیایند آنقدر به اینطرف و آنطرف پاسکاری کردند بعد از چند ماه دوندگی و هزینه آخرش گفتند مدارک شما مورد قبول واقع نشده به همین آسانی

 • مهدی

  امیر جان حالا که دست رفته رو ماشه،، کمی هم به فکر حقوقای رزمندگان ارتش باشین،،

 • ناشناس

  مردم ما دیگه تحمل یه جنگ دیگر رانداند

 • ناشناس

  تا وقتی که کسی به ایران حمله نکنه ابران نباید له خاطر کشورهای دیگه دست به ماشه باشه چون فشار به مردم ایران میاد

 • سیدعلی حسین کاظمی

  سلام درود آماده هستیم بسم الله

 • رضا

  این همه خون وخونریزی بس نیست یک بار هم که شده به فرمان ولایت به فکر صلح وآبادانی دنیا باشید.

 • علی

  بنظر اینجانب مقاومت لبنان باید برای زدن هرهدفی شرط خداپسندانه بگذارد ورسانه ای شود، بطور مثال اگر یکی از داخلان بیمارستان الشفاء از 48ساعت آینده آسیب ببیند 100عدد موشک درحیفا رویت میکنید مخصوصا بندر آنرا ومسیر با شود و سیله ایاب و هاب، لبنان نزدیکتره اونهم مسلمانی همانند ما، سگ را اگر پخی نباشد پارس میکنه تا سگای دیگرا بکشاند اما سگهای دیگر دستشون بنده خوردن حق دیگران هست

 • مرتضی

  امیر اول به فکر مشکلات پرسنل وباز نشسته گان ارتش باش

 • ملا اسحاق یهودی

  با سلام درود،چقدر عالی،کار یسره،خواهد شد بیاری خداوند ارحمن الرحمین

 • ناشناس

  کوتاه بیو

 • ناشناس

  امیدوارم هر چه زودتر بداد غزه برسیم
  از امریکا یاد بگیرید که چطور پشت اسراییل رو خالی نکرده .باید با موشک بزنیم پدرشان را دربیاریم .

 • ابی

  انا حزب الله هم الغالبون

 • ناشناس

  مبادا مبادا ایران وارد جنگی ناخواسته بشه بقدر کافی گرفتاری داریم.ایران رو سوریه دوم نکنید

 • محمدرضا

  امیر جان لطف کن تو نوبت باش

 • ناشناس

  درود بر شرف و قدرت و طهارت ارتش

 • ناشناس

  روح فرمانده شهید سرلشکر ولی الله فلاحی شاد. کسی که در دوران طاغوت در ارتش خدمت کند و در عین حال اهل تهجد و نماز شب باشد شهادت در راه خدا حق اوست. گوارایش باد. انشاءالله ما هم بتوانیم ادامه دهنده راه این شهدا باشیم.

 • علی اکبر

  عنوان خبر درست نیست
  ارتش به این معنا همیشه دستش روی ماشه بوده و هست و خواهد بود
  اما خبر جوری القاء می کند که ارتش آماده جنگ شده

 • حسن


  سلام امیر خدا قوت و خسته نباشید خدمت شما فرماندهان مقتدر ارتش جمهوری اسلامی ایران لااقل ی فکری ب حال پرسنلی ک سی سال تو بدترین شرایط آب و هوای خدمت کرده و هیچ تسهیلاتی از سازمان نگرفته والانم با ی حقوق ناچیز بازنشستگی دارن خدمت میکنن باشید

 • علیرضا فخیمی

  با سلام-جانباز-وایثارگر هشت سال دفاع مقدسم-بدون یک ریال حقوق وکمک معیشت-وهنوز هیچ کمک وحقوقی به من نداده اند-اما این را به گوش دشمنان کور دل-میرسانم-تا آخرین قطره خونم-جانم را فدای رهبرم وایران اسلامی خواهم کرد-جانم فدای رهبر-مرگ بر اسراییل-ومنافقین کوردل-

 • غلامحسین مرادی

  سلام و درود بر ارتش مقتدر کشور سرافراز ایران اسلامی همیشه پایدار و پیروز و مقتدر باشید انشاالله امیر اکنون زمانه آن اقتدار و عدالت را از دست داده متأسفانه آن رزمندگان و سربازان هشت سال دفاع مقدس که امروز یا بازنشسته شدن و یا در آستانه‌ی بازنشستگی هستند که بد جور درمذیغه زندگی بسر می برند بازنشستگان کشوری و لشگری بیش از پیش شرمسار زندگیند دادرسی هم وجود ندارد اینک این اقشار امید دادخواهی دارند خداوند حافظ حافظان همیشه بیدار کشور سرافراز ایران اسلامی باشد انشاالله بازنشسته کشوری

  • هیچکس

   درود بر شما
   حرف حق جواب نداره
   ✔️✌🏻👌🏻👍🏻

  • هیچکس

   درود بر تمامی ایرانیان بزرگ
   به عمل کار برآید به سخنرانی نیست...
   ما مخالف مقابله با ظلم نیستیم
   اما یک موضوعی هست که باید مد نظر گرفته شود و حرفی زده نشود که دنیا با دید تمسخر به آن نگاه کنند...
   ارتش الان ما در حال مبارزه با فقر و گرسنگی هستند و با حقوق نصف خط فقر چطور توقع دارید انگیزه جنگ هشت ساله را داشته باشند آن هم دو هزار کیلومتر دور از مرز..!
   من عاشق این خاک و مردم درمانده خودمان هستم اما اینطور خط و نشان کشیدن باید برنامه منظم و مطمعنی پشت آن باشد وگرنه در جایگاه حرف زدن هر کسی روی مبل نشسته هم فکر میکنه میتونه کوه جابجا کنه...
   لطفاً نسبت به گفتارمان دقیقتر باشیم تا مورد انتقاد قرار نگیریم...
   سربلند باشید

 • ناشناس

  این همه هزینه شده برای یک همچین روزی که ا گر اسرائیل غاصب خط قرمز امت را رد کند پاسخ قاطع و نابودکننده را دریافت کند آیا هنوز باید منتظر ماند اگر امروز نه پس کی ؟

 • قاسم

  یا علی مددی

 • علی

  الفاتحه مع الصوات

 • علی صادقی

  سلام خسته نباشی امیرجان انشالله نابودی دشمنان ایران

 • حمید

  زنده باد ارتش جمهوری اسلامی زنده با مردم ایران زنده باد ایران عزیز

 • سرزمینم ایران

  ارتش بزرگ و با اقتدار ایران

 • کمال

  اسراییل پایگاه چپاول آمریکا در خاور میانه.....

 • ناشناس

  درود بر ارتش قهرمان و ایثارگرو خستگی ناپذیر جمهوری اسلامی ایران و مردمی

 • ناشناس

  جانباز 50 درصد قطع عضو هستم باپای مصنوعی باز هم برای دفاع ازمسلمانان مظلوم ملت فلسطین آماده جنگ هستم. هیچ باکی ندارم.

 • ناشناس

  حمایت از مظلوم. یا علی بگین موشکهارا رها کنیدبه طرف اسرائیل کودک کش

 • حسین‌نفر

  من حسین نفر ما آماده ایم قشقایی بختیاری مردان جنگ ایستادان اسرائیل خبر این این دوتا قوم تو ایران نداره در با دم شیر بازی میکنه

 • عبدالرضا عاشوری

  ماآماده هستیم رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران دستور دهد

  • رضا

   درود بر مردان شیردل ارتشی، من خودم ارتشی ام، گوش به فرمان رهبریم، هر چه سریع تر دستور بفرمایید، تا اسراییل را نابود کنیم

  • داودعباسی

   درود بر جمهوري اسلامي ايران درود بر سربازان گمنام امام زمان امام‌زمان نگهدار اتش وسپاه پاسداران تا خون در رگ ماست خامنعی رهبر ماست جانم فدای اسلام

 • حسن محمدعلی

  ا بنده حقیر هم ۲۱ ماه سرباز نیروهای مسلح بودم و آماده برای جنگ با شیطان بزرگ اسرائیل آمریکا جنایت کار • نعمتی.

  بنام.خدافقط.حضرت.اقادستوربدهد

 • اهواز

  لطفا به کمک فلسطین و حماس برید بهترین فرست هست که تلاویو نابود کنیم

 • ناشناس

  یا علی مدد

 • مژده

  بسم الله برید غزه

 • حسین عزیزی

  لبیک یا حسین لبیک یا خامنه‌ای ،ماگوش به فرمان امام خامنه ای هستیم

 • محمد

  درود بیکران بر دلاور مردان.
  شماها محبوب ترینها و قدرتمندترین های نظامی منطقه هستید در اقتدار شما دلیرا شکی نیست .
  اما بهتر در زمینه رفاه و آسایش قشر نظامی مخصوصاً بازنشسته ها بیشتر کار بشه که دست گدای به پایین تر از خودشان دراز نکنند و آمار آنها روز بروز در اسنپ بیشتر نشه .

  بدرود

 • پیام

  سلام.برارتش

 • ناشناس

  درود بر شیرمردان ایران

 • پیمان رازانی

  یاعلی

 • محمد

  لطفاً قانون ارتش را مرور کنید و به آن عمل کنید

 • سعید‌اریایی

  با‌توجه‌به‌کامنت‌ها‌بعضی‌ها‌مدعیاین‌بودن‌که‌ایران‌وارد‌جنگ‌اسراییل‌شود
  ایران‌از‌لحاظ‌امنیت‌ورشد‌علم‌دپله‌صعود‌هست‌واین‌ایجادنگرانی‌به‌غرب‌وآمریکا‌وارد‌می‌کند‌ودرچنین‌شرایطی‌ایران‌هشدار‌می‌دهد‌که‌غرب‌وآنریکا‌اگر‌دنبال‌بهانه‌جهت‌نا‌امنی‌ایران‌از‌طرف‌آنها‌صورت‌بگیرد‌بی‌جواب‌نخواهد‌ماند

 • سایه

  اسرائیل کثیف کاش نقشه این کشور کودک کش از زمین منقرض بشه الهی آمین

 • رجبی

  ارتش اگه بخواددیوارهم سوراخ می کنه

 • حسن

  سلام چرا آمریکا می تونه کمک اسراییل کنه ما مسلمانان کمک کنیم منصورم برییم بجگیم

 • عمیر

  جانم فداایران.وارتش.ایران.مرک.بردشمنان.ایران.زمین

 • ناشناس

  مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرایل

 • مهدی لره

  ما لرها هم گوش بفرمان رهبرمان هستیم به خدا زمین ندارم با بچه هام بعضی مواقع سر خانه و مسکن بحثمون میشه ولی به علی قسم یه لحظه پشت کشور ول نخاهم کرد تا نابودی رژیم پلاستیکی نخواهم نشست

 • صفدر صادقی ازاستان چهارمحال بختیاری

  درود بر ارتش جمهوری اسلامی ایران

 • هادی مجیدی

  ایران قاسم سلیمانی های زیادی داره به امید پیروزی اسلام نابودی کفر(درود بر ارتش سپاه بسیج )

 • رضا

  درود خداوند برشما دلاور مردان شجاع

 • سبو

  من یهودی می گم بزنید این صهیونیسم های جنایتکار را اینها بویی از انسانیت نبرده اند وهمچون داعش در اسلام هستند.جانم فدای رهبرم سید علی زنده باید ایران عزیزم

 • ناشناس

  با سلام، ما سربازان و مدافعان حریم ولایت هر آن و هر لحظه آنهم با جان و دل، منتظر و گوش به فرمان حکم جهاد رهبر عزیزمون هستیم. یاعلی مدد

 • ناشناس

  آماده ایم آماده.
  فقط لب تر کنید ما ملت ایران گوش به فرمان تویم خامنه ای.

 • مهدی احمدی کهنوج

  نظام مقدس جمهوری اسلامی برپایه مبارزه با استکبار جهانی پایه گذاری شده کشور باید استقلال داشته باشد.نوکری مستکبران برای ملت ایران ننگ است.چون تاریخ کشور ما وملت ما تاریخ بزرگ ودلیرمردان کره زمین بودند وهستند تاریخ وفرهنگ این ملت نباید استعمار غرب وفرهنگ توحش گذشته شود.ملت از تاریخ وفرهنگ اصیل خود دفاع خواهند کرد.برای دفاع از تاریخ وفرهنگ اصیل کشور ومنافع وحقوق خود دستشان رو ماشه است.در ضمن حقوق مردم در داخل دست مدافعان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.دولتها مجالس باید به قانون درست عمل کنند.خسته نباشید امیر

 • من علی گرگین رزمنده ایثارگر بسیج ۵۳ ساله

  بدون هیچ کمکی از بسیج اما اماده ام .

 • اصغر

  ملت فدای ارتش،ارتش فدای ملت

 • مجید مصطفی واصفجانی

  درود بر ارتش قهرمان وسپاه دلاور

 • محمدی هستم

  اسرائیل.بداند ارتش ایران نابود کننده خاک اسرائیل هس

 • بهنام

  سلام و دورود خدا بر دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران
  ایرانی همیشه برای مبارزه آمادس ما هم آماده ایم تا دوباره تاریخ را تکرار کنیم ، ان شاالله ظلم جهانی به دست شیعه مرتضی علی علیه السلام نابود میشود .

 • Hadi

  ماشاالله به ارتش جان بر کف وقدرتمند ایران.اراده کنه به یک ساعت اسرائیل وبا خاک یکسان میکنه.اینو با اطمینان خاطر میگم.

 • سید حمید حسینی

  ما همیشه اماده جنگ بودیم و هستیم و این جنگ اسرائیل و فلسطین به این زودی ها تمام نمیشود تا ایران عزیز وارد جنگ نشود و اسرائیل و سرجایش بنشاند و نمادی بماند برای تمام دولت های استکباری و دولت های عرب خایین ماندگار بماند ما با دیدن صحنه های جنگ فلسطین دلمان خون شده و اماده پیام رهبری هستیم تا این اسراییل منزوی و به خاک بنشانیم و آمریکا ضعیف تر از انی است که الان تمام دولتهای عربی فکر میکنن و ازش میترسند باید بهشان نشان بدیم که حاج قاسم ها داریم مبادا فکر کنن که با ترور حاج قاسم به جایی رسیدن که ایران توان دفاع از خودش ندارد

 • نیری

  درود .اول به فکر معیشت پرسنل ارتش باشید ....

 • ایران

  روح سرداران ایران شهیداحمد کاظمی وصیاد شیرازی هزاران بارشادباشد

 • رضا نوروزی

  سلام
  خدا سایه آقا و رزمندگان اسلام رو از سر کم نکنه و بهشون طول عمر بده❤

 • علیرضا مهاجر

  منتظرفرمان حضرت آقا هستیم وخواهیم بود بخداکودکان غزه مثل بچه های خودمونن ظلم تاچه حد.

 • اکبر

  ماهمه اینجا حاضریم به عشق رهبر حاضریم .بریم بترکانیمشون

 • سید علی

  وای اگر سیدعلی حکم جهادم دهد

 • ناشناس

  یه نگاهی به این منفی و مثبت بیندازید حساب کار از دستت در نرود

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین