کیهان: دولت روحانی ارزش پولی ملی را از بین برد
کد خبر: 3634

کیهان: دولت روحانی ارزش پولی ملی را از بین برد

روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود امروز این روزنامه به اظهارات اسحاق جهانگیری واکنش نشان داد.

بیان فردا | روزنامه کیهان به مدیرمسئولی حسین شریعتمداری در شماره امروز خود به اظهارات اسحاق جهانگیری، معاون اول دولت حسن روحانی درباره وضعیت اقتصادی کشور واکنش نشان داد. در این واکنش که در ستون گفت و شنود این روزنامه به چاپ رسیده، آمده است:

"

گفت: معاون اول آقای روحانی برای حل مشکلات اقتصادی، فرمول ویژه‌ای ارائه کرده است!
گفتم: چه فرمولی؟! 
گفت: ایشان می‌گوید «‌اگر نخواهید به خارجی باج بدهید، باید به داخلی امتیاز بدهید... یکی را باید انتخاب کنید. نمی‌توانید بگویید نه به خارجی امتیاز می‌دهم و نه به داخلی»!
گفتم: خودشان که به مردم امتیازی ندادند. چند هزار کارخانه و مرکز تولید را تعطیل کردند، ارزش پول ملی را از بین بردند، قیمت مسکن و اجاره بها را چند برابر کردند، چند صد هزار میلیارد تومان بدهی روی دست دولت بعدی گذاشتند، میلیاردها دلار ارز مورد نیاز و ۶۰ تن طلا را بر باد دادند و...
گفت:‌ در عوض، فاجعه برجام را به ملت تحمیل کردند، صدها امتیاز به حریف دادند و در مقابل یک مشت وعده نسیه گرفتند، به‌جای لغو تحریم‌ها، بر تعداد آنها افزودند و... یعنی ایشان اعتراف می‌کند که دولت‌های یازدهم 
و دوازدهم به جای امتیاز به داخل، به دشمن باج داده‌اند!
گفتم: مدیر اداره‌ای در محل کارش متوجه نشت گاز شد. به کارکنان اداره گفت؛ مراقب باشید هیچ‌کس کبریت روشن نکند! من خودم فندک دارم!
"
انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین