بن سلمان ۴ برابر پول‌ های آزادشده ایران در پاکستان سرمایه‌گذاری می‌کند
کد خبر: 8318

بن سلمان ۴ برابر پول‌ های آزادشده ایران در پاکستان سرمایه‌گذاری می‌کند

کاکر ضمن اعلام این که بزرگ ترین سرمایه گذاری عربستان در پاکستان، بخش های معدن، کشاورزی و فناوری اطلاعات را در بر می گیرد، تاکید کرد که این کار در چارپوب تلاش های دولت وی برای افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشورش انجام می شود.

 

بیان فردا | نخست وزیر موقت پاکستان از تصمیم عربستان برای سرمایه گذاری نزدیک به ۲۵ میلیارد دلار در کشورش تا پنج سال آینده خبر داد.

«انوارالحق کاکر»، نخست وزیر دولت پیشبرد امور در پاکستان امروز (دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگاران از محل اقامت خود در شهر اسلام آباد، پایتخت این کشور، اعلام کرد که عربستان سعودی طی دو تا پنج سال آینده نزدیک به ۲۵ میلیارد دلار را در بخش های مختلف کشورش سرمایه گذاری خواهد کرد.

 

بنا بر گزارش روزنامه محلی «پاکستان امروز»، کاکر ضمن اعلام این که بزرگ ترین سرمایه گذاری عربستان در پاکستان، بخش های معدن، کشاورزی و فناوری اطلاعات را در بر می گیرد، تاکید کرد که این کار در چارپوب تلاش های دولت وی برای افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشورش انجام می شود.

این در حالی است که تا شامگاه امروز هیچ گونه واکنش رسمی از سوی مقامات عربستان به اظهارات نخست وزیر پاکستان درباره سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد دلاری در این کشور منتشر نشده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین