راه درمان کشور پیروی از ولایت فقیه است
کد خبر: 8364
نایب رئیس مجلس:

راه درمان کشور پیروی از ولایت فقیه است

مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس گفت: دشمنان می‌خواهند القا کنند که ما نمی‌توانیم پیشرفتی کنیم و می‌خواهند در ذهن جوان بگویند که انقلاب اسلامی توان حل مشکلات را ندارد و با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای و هجمه‌های همه جانبه در حال القای این موارد است.

بیان فردا | حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری شامگاه سه‌شنبه در یادواره شهید قدوسی اولین دادستان انقلاب و در جمع مردم نهاوند اظهار کرد: دشمنان انقلاب از ابتدا در پی ضربه زدن به انقلاب نوپای اسلامی بودند و در حوادث مختلف شخصیت‌های مبارز و عالمی چون شهید قدوسی را به شهادت رسیدند.

وی افزود: دشمنان، عالمان و شخصیت‌های برجسته‌ای چون شهید قدوسی، بهشتی، مطهری، رجایی و باهنر و شهید حیدری را که در پیروزی انقلاب نقش مهمی داشتند را ترور کردند تا حرکت انقلاب را متوقف کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید قدوسی از محورهای اصلی تحول در حوزه علمیه بودند و از ابتدا در خط مبارزه بودند و یار صدیق امام خمینی (ره) و مکتب اسلامی بودند، گفت: شهید قدوسی مبارزی انقلابی و شخصیتی متفکر و دغدغه مند بودند و تربیت رزمنده و مبارز را در دستور کار داشتند و عالمی کم نظیر بودند.

ذوالنوری خاطرنشان کرد: این شهید والامقام به همراه شهید مطهری و شهید بهشتی در محضر عالمان بزرگی چون آیت الله بروجردی و علامه طباطبایی پرورش یافته‌اند.

وی با بیان اینکه ایشان از تأسیس کنندگان مدرسه حقانی بود که برای انقلاب مدیر و کادرسازی کرد و منشأ خدمات بسیار زیادی بود و مدیرانی انقلابی و مؤمن پرورش دادند، گفت: شهید قدوسی در دورانی دادستان انقلاب شدند که با انواع دشمنی‌ها و نفوذ و مشکلات مختلف در کشور مواجه بودیم ولی ایشان با نظم و مدیریت اوضاع را کنترل کردند و به حق در این مأموریت موفق بودند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با وجود همه مشکلات ولی شهید قدوسی همواره تقوا را رعایت می‌کرد و در پیام امام خمینی (ره) به مناسبت شهادت ایشان هم امام راحل بر تقوای شهید قدوسی تاکید داشتند.

ذوالنوری با بیان اینکه شهید قدوسی همچنان که در سنگر انقلاب خدمت می‌کرد فرزند برومندشان نیز در جبهه‌های جنگ حضور فعال داشت و به شهادت رسید چون پرورش یافته خانواده‌ای بود که به مکتب شهدا اعتقاد داشت، گفت: کادرسازی و پرورش مدیران انقلابی و مؤمن برای آینده انقلاب اسلامی از جمله فعالیت‌های مهم و اثرگذار ایشان بود.

وی افزود: امروز نیاز ما روحیه انقلابی‌گری و نظام‌سازی شهید قدوسی است و ایشان پرورش یافته مکتب امام بود و همواره ولایتمدار و برای همه ما الگو بود.

وی با اشاره به سیاست دشمنان بیان کرد: دشمنان می‌خواهند القا کنند که ما نمی‌توانیم پیشرفتی کنیم و می‌خواهند در ذهن جوان بگویند که انقلاب اسلامی توان حل مشکلات را ندارد و با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای و هجمه‌های همه جانبه در حال القای این موارد است.

ذوالنوری خاطرنشان کرد: برای عبور از مشکلات امروز نیاز به کار جهادی و انقلابی داریم و بخشی از مشکلات که به تحریم‌ها هم ارتباط ندارد قابل حل است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: باید پیشرفت‌های کشور را کسانی که تریبون دارند برای مردم بیان کنند چون در مقایسه با گذشته در عرصه‌های مختلف بسیار پیشرفت کردیم و اینها باید گفته شود.

وی با بیان اینکه در بخش‌های پزشکی، خدماتی و نظامی بسیار پیشرفت کرده‌ایم، گفت: امروز قدرت داریم و کار بسیار شده است و مشکلاتی هم داریم ولی رو به جلو حرکت کرده‌ایم و دشمنان فقط می‌خواهند معضلات گفته شود و از پیشرفت‌ها چیزی نمی‌گویند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: امروز به سطحی از بازدارندگی رسیده‌ایم که دشمن جرأت تعرض ندارد و در عرصه‌های مختلف پزشکی، هسته‌ای، موشکی و پهبادی دنیا می‌بیند که چه پیشرفتی کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه دنیا از این همه پیشرفت با وجود شرایط تحریم متحیر شده است و این پشرفت‌ها توسط فرزندان انقلابی شما ایجاد شده و دشمن را سر جایش نشانده است، گفت: عرصه‌هایی که پیشرفت کرده‌ایم حوزه‌هایی بوده که ارزش‌های انقلاب و روحیه و تفکر بسیجی و ولایتمداری حاکم بوده و امروز هم راه درمان کشور اتکا به ارزشهای انقلابی و پیروی از ولایت فقیه است.

ذوالنوری خاطرنشان کرد: هر جا به این روحیه انقلابی و بسیجی توسل و عمل کردیم پیشرفت کردیم و در جاهایی که موفق نبودیم از این روحیه دور بوده‌ایم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین