ایران تصمیم داشت به روسیه موشک‌های کوتاه‌برد و دوربرد بفروشد؛ معامله‌ای که خنثی شد
کد خبر: 8577
ادعای رئیس موساد:

ایران تصمیم داشت به روسیه موشک‌های کوتاه‌برد و دوربرد بفروشد؛ معامله‌ای که خنثی شد

رئیس موساد مدعی شد که سال گذشته، ۲۷ حمله برنامه‌ریزی‌شده ایران برای هدف قراردادن «یهودیان یا اسرائیلی‌ها در سراسر جهان» خنثی شد. بارنیا در ادامه اظهارات ضد ایرانی‌اش ادعا کرد که «ایران نه‌تنها تصمیم داشت به روسیه پهپاد بفروشد، بلکه فروش موشک‌های کوتاه‌برد و دوربرد را نیز در نظر داشت؛ معامله‌ای که خنثی شد.»

بیان فردا | رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به «موساد»، ایران را به تلاش برای ارسال موشک‌های کوتاه‌برد و دوربرد به روسیه متهم کرد و مدعی شد که این تلاش «خنثی» شده است.

«دیوید بارنیا»، رئیس موساد، در لفاظی تازه‌اش علیه ایران، این کشور را به تلاش برای تأمین موشک‌های کوتاه و دوربرد روسیه متهم کرد.

بارنیا در ادامه این ادعای تکراری، تأکید کرد که این تلاش ایران خنثی شده است.

رئیس موساد همچنین مدعی شد که سال گذشته، ۲۷ حمله برنامه‌ریزی‌شده ایران برای هدف قراردادن «یهودیان یا اسرائیلی‌ها در سراسر جهان» خنثی شد.

بارنیا در ادامه اظهارات ضد ایرانی‌اش ادعا کرد که «ایران نه‌تنها تصمیم داشت به روسیه پهپاد بفروشد، بلکه فروش موشک‌های کوتاه‌برد و دوربرد را نیز در نظر داشت؛ معامله‌ای که خنثی شد.»

بارنیا این ادعاها را روز یکشنبه در جریان شرکت در افتتاحیه کنفرانسی که توسط دانشگاه رایشمن در هرتزلیا برگزار شد، مطرح کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین