امریکا و تروئیکای اروپا هیچ قصدی برای ازسرگیری مذاکرات نشان نمی‌دهند
کد خبر: 8639
اولیانوف در واکنش به اظهارات علی باقری:

امریکا و تروئیکای اروپا هیچ قصدی برای ازسرگیری مذاکرات نشان نمی‌دهند

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در واکنش به صحبت‌های علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران درباره مذاکرات احیای برجام که گفته شد "اگر طرف‌های دیگر واقع بینانه عمل کنند، مانعی برای ازسرگیری مذاکرات نیست"، در صفحه شخصی خود نوشت: در این مورد هنوز اینگونه نیست.وی همچنین نوشت: آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان از یک سال پیش مذاکرات بر سر احیای برجام را متوقف کرده‌اند و هیچ قصدی برای ازسرگیری آن نشان نمی‌دهند.

بیان فردا | نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در واکنش با سخنان معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران درباره برجام گفت: آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان از یک سال پیش مذاکرات بر سر احیای برجام را متوقف کرده‌اند.

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در واکنش به صحبت‌های علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران درباره مذاکرات احیای برجام که گفته شد "اگر طرف‌های دیگر واقع بینانه عمل کنند، مانعی برای ازسرگیری مذاکرات نیست"، در صفحه شخصی خود نوشت: در این مورد هنوز اینگونه نیست.

وی همچنین نوشت: آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان از یک سال پیش مذاکرات بر سر احیای برجام را متوقف کرده‌اند و هیچ قصدی برای ازسرگیری آن نشان نمی‌دهند.

پیشتر اولیانوف همچنین در خصوص رویکرد غیر سازنده غربی‌ها درباره برجام اظهار کرد: در واقع، در طول یک سال گذشته، طرف ایرانی بار‌ها آمادگی خود را برای پایان موفقیت‌آمیز مذاکرات مورد تاکید قرار داده است؛ ما از این موضع تهران بسیار قدردانی می‌کنیم، اما مشکل این است که رویکرد سازنده ایران از سوی دولت‌های غربی به اندازه کافی پاسخ داده نمی‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین