مهدی باکری اولین مظلوم پروژه خالص‌سازی بود
کد خبر: 8714

مهدی باکری اولین مظلوم پروژه خالص‌سازی بود

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: خصلت خالص سازی از همان ابتدا در این آقایان وجود داشت. شرایطی که آنها برای آقا مهدی در لشکر عاشورا در غرب کشور ایجاد کردند در آینده بیشتر آن را باز می کنیم. شاید بتوان گفت آقا مهدی اول مظلوم پروژه خالص‌سازی این آقایان بود.

 

بیان فردا | منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا درباره نسبت جبهه پایداری و محمود احمدی نژاد گفت: پایداری ها زمانی که احمدی نژاد در دوره ریاست جمهوری اش قهر کرد و ۱۱ روز خانه نشین بود، فاصله ای با احمدی نژاد پیدا کردند اما آن فاصله موقتی بود. زیرساخت فکری اینها از مرام و مسلک مجموعه ای در قم نشأت می گیرد. هر چند پایداری و احمدی نژاد می گویند با هم نیستیم اما رفتارشان نشان می دهد که بین آنها چسبندگی وجود دارد.

 بخش هایی از گفت و گوی حقیقت پور را در ادامه می خوانید:

آقای محصولی ثروت مولتی میلیاردی‌اش را از اتوبان احمدی نژاد به دست آورد، چه زمانی که احمدی نژاد در استان اردبیل بود و امتیاز سوآپ را به آقای محصولی داد، چه زمانی که آقای احمدی نژاد در شهرداری بود و مجوز ساخت برج های آنچنانی در منطقه یک را به آقای محصولی داد و چه زمانی آقای احمدی نژاد در دولت بود و محصولی به عنوان وزیر کنار احمدی نژاد قرار داشت.

آقای احمدی نژاد و آقای محصولی فعالیت های مشترک شان را از دانشگاه علم و صنعت شروع کردند، بعد این فعالیت ها را سپاه غرب کشور و کردستان استمرار دادند. بعد ادامه همکاری شان را به استانداری اردبیل، شهرداری تهران و سپس دولت نهم و دهم بردند.

خصلت خالص سازی از همان ابتدا در این آقایان وجود داشت. شرایطی که آنها برای آقا مهدی در لشکر عاشورا در غرب کشور ایجاد کردند در آینده بیشتر آن را باز می کنیم. شاید بتوان گفت آقا مهدی اول مظلوم پروژه خالص‌سازی این آقایان بود. تهمت هایی به این شهید بزرگوار به لحاظ سیاسی زدند که باعث رنجش روحی آقا مهدی شد.

این آقایان حتی با اعتقادات مذهبی مردم همچون موضوع مهدویت برخورد ابزاری به نفع خودشان انجام دادند. البته بعدها مشخص شد رفتارهای ظاهری آنها دروغ است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین