انتقاد شدید بهادری‌جهرمی از تحریم جدید آمریکا
کد خبر: 8857

انتقاد شدید بهادری‌جهرمی از تحریم جدید آمریکا

سخنگوی دولت گفت: آمریکایی‌ها در حالی ادعای آزادی بیان دارند که رسانه‌های مستقل و مخالف سیاست‌های خود را تحریم و محدود کرده و همزمان میلیاردها دلار به رسانه‌های ضد ایرانی و حامی تروریسم و خشونت کمک مالی می‌کنند.

بیان فردا | سخنگوی دولت گفت: آمریکایی‌ها در حالی ادعای آزادی بیان دارند که رسانه‌های مستقل و مخالف سیاست‌های خود را تحریم و محدود کرده و همزمان میلیاردها دلار به رسانه‌های ضد ایرانی و حامی تروریسم و خشونت کمک مالی می‌کنند.

علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت، با اشاره به تحریم خبرگزاری تسنیم و چند رسانه ایرانی دیگر از سوی آمریکا، گفت: این اقدام نشان دهنده سیاست دوگانه آمریکا در برخورد با آزادی بیان و رسانه‌ها است.

وی افزود: آمریکایی‌ها در حالی ادعای آزادی بیان دارند که رسانه‌های مستقل و مخالف سیاست‌های خود را تحریم و محدود کرده و همزمان میلیاردها دلار به رسانه‌های ضد ایرانی و حامی تروریسم و خشونت کمک مالی می‌کنند.

سخنگوی دولت بیان کرد: البته اینکار مسبوق به سابقه است و قبلاً هم شاهد بودیم که شبکه‌های ماهواره ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران را از پخش ماهواره های جهانی حذف کردند.

بهادری جهرمی گفت: آنها در شبکه‌های اجتماعی هم به بهانه‌های واهی، تصویر حاج قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم یا سپاه پاسداران به عنوان بزرگترین سازمان ضد تروریسم جهان را سانسور می‌کنند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: این در حالی است که همچنان اهانت به قرآن کریم و توهین به مقدسات میلیاردها مسلمان به بهانه آزادی بیان صورت می‌گیرد و هیچکس مانع انجام آن نمی‌شود.

وی اظهار داشت: تحریم شبکه پرس تی وی و خبرگزاری‌های تسنیم و فارس نشان می‌دهد این رسانه‌ها توانسته‌اند در میان انبوه رسانه‌های غربی و مروج سیاست‌های نظام سلطه، حقیقت را به نمایش بگذارند و آمریکایی‌ها هرچند مدعی آزادی بیان هستند اما حتی تحمل شنیدن تک‌صداهای مخالف را هم ندارند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین