4 علامتی که نشان می دهد مردی ایده آل شما نیست!
کد خبر: 16628

۴ علامتی که نشان می دهد مردی ایده آل شما نیست!

نشانه‌هایی وجود دارد که با کمک آن‌ها متوجه خواهید شد که ارتباط خود را با طرف مقابل تان حفظ کنید .

بیان فردا | تن و جان| نشانه‌هایی وجود دارد که با کمک آن‌ها متوجه خواهید شد که ارتباط خود را با طرف مقابل تان حفظ کنید و یا او را رها کرده و دیگر به پشت سرتان نیز نگاه نکنید! در این مقاله با ما همراه باشید تا با این نشانه‌ها آشنا شوید:

سلایق و علایق مشترک ندارید

شما دوست دارید به مکان‌های جدید رفته و تجربه‌های جدیدی کسب کنید. اما او ترجیح می‌دهد لباس راحتی پوشیده، روبروی تلویزیون نشسته و تکرار سریال محبوبش را تماشا کند. این شرایط برای شما یک زنگ خطر است. اگر در پی کشف چیزهای جدید هستید و او در این کار با شما شریک نمی‌شود؛ بهتر است از این رابطه کسل کننده خارج شوید.

 

دوست دارد مدام در کنار شما باشد

او دوست دارد تمام وقت خود را در کنار شما سپری کند. اگرچه این کار در مراحل اولیه رابطه بسیار جذاب و رمانتیک به نظر می‌رسد، اما به مرور زمان باعث اذیت شما می‌شود. اگر طرف مقابل تان، شما را از علایق، کارها و دوستان تان دور می‌کند، حواس تان را جمع کنید؛ شاید او انتخاب مناسبی نباشد.

 

با شخصیت ایده آل شما فرسنگ‌ها فاصله دارد

اگر از ابتدای رابطه میل او به تنبلی باعث آزار شما می‌شود؛ بهتر است امید به تغییر را فراموش کنید. پیدا کردن یک شغل جدید و یا ورزش کردن نمی‌تواند معجزه کرده و شخصیت او را تغییر دهد. مطمئن باشید این ویژگی با گذر زمان بیشتر باعث آزار شما می‌شود. این که مربی زندگی او باشید به مرور شما را خسته خواهد کرد. بهتر است فردی را پیدا کنید که حداقل مانند شما به دنیا نگاه کند.

 

گفته‌های او در حد حرف باقی می‌ماند

به شما می‌گوید که دوست تان دارد؛ تا به حال نسبت به هیچ فردی همچین احساسی نداشته و حاضر است برای شما هرکاری انجام بدهد. اما زمانی که بیمار می‌شوید و یا به کمک او نیاز دارید در کنار شما حضور ندارد. اگر حرف‌هایی که می‌زند با کارهایی که انجام می‌دهد متضاد است، نشان می‌دهد که او فردی خودخواه یا دروغگو است. در هر دو صورت او فرد مناسبی برای شما نیست.

منبع : تبیان

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین