اعتراضات در پاییز ۱۴۰۱ دوباره تیترِ یک شد!
کد خبر: 11160

اعتراضات در پاییز ۱۴۰۱ دوباره تیترِ یک شد!

روزنامه جام جم در صفحه اول خود مطلبی با تیتر «سقوط براندازان در کردستان» متنشر کرده است. این تیتر به مناسبت سفر رئیسی به کردستان و یادآور دوران اعتراضات است.

بیان فردا | روزنامه جام جم در صفحه اول خود مطلبی با تیتر «سقوط براندازان در کردستان» متنشر کرده است. این تیتر به مناسبت سفر رئیسی به کردستان و یادآور دوران اعتراضات است.

در قسمتی از این مطلب آمده: ماموستا جمال کریمی، امام جمعه موقت بانه نیز در جریان دیدار مردمی رئیس جمهورگفت: ما همین جا در محضر حضرتعالی اعلام می‌کنیم، همچنان از اسلام، انقلاب و دولت شما و آرمان‌های نظام حمایت کرده و هرجا که لازم باشد، وارد صحنه خواهیم شد.امام جمعه موقت بانه تصریح کرد: مردم این شهرستان مرزی، همانند گذشته حامی نظام، انقلاب و دولت مردمی هستند و هر جا که لازم باشد با جان و دل وارد صحنه خواهند شد.وی با تقدیر از تلاش برای بازگشای مرز هنگه ژال بانه، گفت: بازگشایی این مرز موجب شادی مردم، رفع مشکلات معیشتی و رونق تجارت و آرامش این دیار شده است، ضمن این‌که به‌دلیل ازدحام جمعیت در این مرز درخواست داریم نسبت به بازگشایی «مرز گله سوره» دستورات لازم را صادر فرمایید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین