بازدید ضرغامی از سرویس‌های بهداشتی را باید ستود
کد خبر: 11205

بازدید ضرغامی از سرویس‌های بهداشتی را باید ستود

روزنامه هم‌میهن با اشاره به بازدید عزت‌الله ضرغامی از سرویس‌های بهداشتی مسجدی در تاجیکستان نوشت: اتفاقاً شجاعت آقای وزیر در سرکشی به توالت‌های مسجد و صحبت کردن درباره آنها را باید ستود. مدیران ما، خود را در جایگاهی چنان رفیع می‌بینند که امکان ندارد خود را آلوده چنین مباحثی کنند.

 

بیان فردا | روزنامه هم‌میهن بازدید عزت‌الله ضرغامی از سرویس‌های بهداشتی را ستود.

بازدید وزیر میراث فرهنگی و گردشگری از سرویس‌های بهداشتی مسجدی در تاجیکستان و تمجید ایشان از پاکیزگی و در دسترس‌بودن آنها، مایه شوخی در فضای‌مجازی شده است. اتفاقاً شجاعت آقای وزیر در سرکشی به توالت‌های مسجد و صحبت‌کردن درباره آنها را باید ستود. با کمی جست‌وجو می‌توانید نمونه‌های دیگری از بازدید ایشان را از دستشویی‌ها پیدا کنید و ببینید. در یک سایت تاریخی، وزیر با تاسف سر تکان می‌دهد و از اینکه وضعیتی چنین اسفبار می‌بیند؛ شرم‌باد و خجالت دارد می‌گوید.

این روزنامه افزوده است: وزیر میراث در حوزه‌ای وارد شده که هیچ مدیری پیش از او چنین نکرده است. مدیران ما، خود را در جایگاهی چنان رفیع می‌بینند که امکان ندارد خود را آلوده چنین مباحثی کنند. دفاتر آنها توالت‌هایی اختصاصی و لابد با امکانات ویژه دارد که فقط شخص ایشان مجاز به استفاده از آن هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین