سه هزار کامنت فُحش برای همایون شجریان!
کد خبر: 11875

سه هزار کامنت فُحش برای همایون شجریان!

سکوت عجیب همایون شجریان در قبال درگذشت استاد «گلپا» طی روزهای اخیر بحث برانگیز شده و موجی از اعتراض و انتقاد کاربران را به دنبال داشته است.

بیان فردا | اینستاگرام همایون شجریان این روزها فضای ملتهبی را به خود دیده و در شرایطی که این خواننده همواره مورد احترام همه بود، این بار ماجرا متفاوت است.

پس از درگذشت استاد «گلپا» و سکوت عجیب همایون، بسیاری معتقدند اختلافات دیرینه بین استاد شجریان و گلپا، باعث شد «همایون شجریان» چنین رفتاری پیش بگیرد.

عدم انتشار تسلیت از سوی همایون در شرایطی بود که گلپا در روزهای بیماری محمدرضا شجریان با انتشار بیانیه رسمی، بزرگ منشی خود را نشان داد.

گلپا در دوران بیماری استاد شجریان تاکید کرد: «شجریان دوستِ قدیمی من است و از او خاطرات زیادی دارم و بین ما اختلاف و دلخوری نیست. برای شجریان آرزوی شفا و سلامتی می‌کنم و باید به هنر او تعظیم کرد.»

انتشار تیزر طنز گفتگوی همایون و فردوسی پور فردای درگذشت گلپا در صفحات همایون، خشمِ کاربران را چند برابر کرد و حالا بیش از 3000 کامنت در آخرین پست صفحه همایون شجریان نقش بسته که یک جمله تلخ در اکثر آنها مشترک است: «تو پسرِ شجریانِ بزرگ نیستی، همایون!».

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین