روایت یکی از دانشجویان پردیس کیش از مراسم جنجالی
کد خبر: 12267

روایت یکی از دانشجویان پردیس کیش از مراسم جنجالی

یکی از دانشجویان دانشگاه پردیس شریف گفت: اینطور نبود که بچه‌ها از اول مقنعه داشته باشند، راستش واقعیت این است که برای خیلی‌ها ماجرا اینطور بود که کلاه فارغ‌التحصیلی باعث می‌شود که مشکلی وجود نداشته باشد. خانواده‌ها و کسانی که حاضر بودند هم اصلا احساس خاصی نداشتند چند عکس گرفته شد و تمام.

 

بیان فردا | روزنامه هفت صبح در گزارشی به حاشیه‌های مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان پردیس شریف پرداخته است. 

برای اینکه ببینیم دقیقا در کیش چه اتفاقی افتاد باید به سراغ روایت دانشجوها و دانش‌آموخته‌هایی که در مراسم حضور داشتند برویم، مریم که یکی از آنهاست می‌گوید: اینطور نبود که بچه‌ها از اول مقنعه داشته باشند، راستش واقعیت این است که برای خیلی‌ها ماجرا اینطور بود که کلاه فارغ‌التحصیلی باعث می‌شود که مشکلی وجود نداشته باشد. خانواده‌ها و کسانی که حاضر بودند هم اصلا احساس خاصی نداشتند چند عکس گرفته شد و تمام.

این روزنامه در بخش دیگری از این گزارش نوشته است: یک بعد دیگر داستان به پولی بودن پردیس کیش دانشگاه شریف برمی‌گشت و خیلی‌ها در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره کرده بودند و گفته بودند که دانشجویان این دانشگاه از قشر مرفه هستند و محدودیت‌های جاری در مورد سایر مردم، برای آنها صدق نمی‌کند مخصوصا به این دلیل که ویدئوی مراسم فارغ‌التحصیلی آنها همزمان با عکسی که حجاب‌بان‌های متروی میدان انقلاب را نشان می‌داد، ترند شد و عده‌ای در شبکه‌های اجتماعی دانشجویان این دانشگاه را با زنانی که باید با مترو تردد کنند مقایسه می‌کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین