یکتا ناصر بعد اعلام رسمی طلاقش مدل شد+ تصویر
کد خبر: 13771

یکتا ناصر بعد اعلام رسمی طلاقش مدل شد+ تصویر

تصویری از یکتا ناصر منتشر شد که نشان می دهد او به عرصه مدلینگی وارد شده است.

بیان فردا | چند روز پیش یکتا ناصر به طور رسمی اعلام کرد که از همسرش منوچهر هادی کارگردان مطرح ایرانی جدا شده است.

حالا از او تصویری که شبیه مدل ها است منتشر شده است.

381706_640

شکست فیلم مشترک ناصر و هادی

فیلم «حدود ۸ صبح» جدیدترین ساخته منوچهر هادی با بازی همسر سابقش یکتا ناصر است که اکران آن در سینما‌ها با استقبال چندانی مواجه نشده است.

پرداختن به مسائل اجتماعی و چالش‌های زندگی خصوصی در فیلم‌ها، همیشه در سینمای ایران یکی از گزینه‌های مورد علاقه فیلم‌سازان بوده و هست. مسائلی که شاید برای ما به‌عنوان مخاطب پیش آمده باشد و با دیدن فیلمی که به تماشایش نشسته‌ایم داغ دل‌مان تازه شده یا اینکه با دیدن واکنش‌های مختلف در جریان یک اتفاق، متعجب شده‌ایم و فیلم‌ساز موفق شده است ما را تحت تاثیر قرار دهد.

البته در سوی دیگر هم هستند فیلم‌هایی که داعیه پرداختن به معضلات اجتماعی را دارند، اما در عمل، در مرحله ایده متوقف مانده و نمی‌توانند جهان داستانی‌ای را پیش روی مخاطب خود به تصویر درآورند.

فیلم سینمایی «حدود ۸ صبح» به کارگردانی منوچهر هادی یکی از نمایندگان سینمای اجتماعی در چرخه اکران این روز‌های سینما است. این فیلم به یک سوءتفاهم می‌پردازد که با واکنش نسنجیده‌ای همراه می‌شود و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی‌ای را رقم می‌زند.

منوچهر هادی در این فیلم بعد از چندین سال به سمت فیلم‌سازیِ اجتماعی بازگشته است، اما استقبال از این فیلم به گونه‌ای نبوده که هادی انتظارش را داشته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین