ادعای جنجالی تئوریسین بارداری با ۲ گیگ اینترنت!
کد خبر: 14698

ادعای جنجالی تئوریسین بارداری با ۲ گیگ اینترنت!

روح‌الله مومن‌نسب، صاحب ایده‌ی «بارداری با دو گیگ اینترنت» نوشت: به نظر شما آیا امکان این وجود ندارد که آمریکا هواپیمای ساخت خودش را در کشور دیگری از طریق سیگنالهای الکترونیک فنی ناشناخته، منهدم و منفجر کند؟

بیان فردا | روح‌الله مومن‌نسب، صاحب ایده‌ی «بارداری با دو گیگ اینترنت» نوشت: به نظر شما آیا امکان این وجود ندارد که آمریکا هواپیمای ساخت خودش را در کشور دیگری از طریق سیگنالهای الکترونیک فنی ناشناخته، منهدم و منفجر کند؟ از نظر بنده به عنوان فردی که سالهاست بر روی امکانات و ابزارهای الکترونیک و سایبری کار میکنم بدیهی ترین امکانی که آمریکا میتواند در تجهیزات مدرن و حتى نظامی ساخت خودش تعبیه ،کند امکان کنترل و انهدام تجهیزات مورد نظر در زمان ضروری است.

روح‌الله مومن‌نسب، صاحب ایده‌ی «بارداری با دو گیگ اینترنت» با بیان اینکه آمریکا هواپیمای اوکراینی ساخت خودش را منفجر کرد نوشت: از «سپاه پاسداران» می‌خواهم انتقام هموطنان قتل‌عام شدهٔ‌مان را از آمریکایی‌ها بگیرد.

وی در این باره نوشت: به نظر شما آیا امکان این وجود ندارد که آمریکا هواپیمای ساخت خودش را در کشور دیگری از طریق سیگنالهای الکترونیک فنی ناشناخته، منهدم و منفجر کند؟

از نظر بنده به عنوان فردی که سالهاست بر روی امکانات و ابزارهای الکترونیک و سایبری کار میکنم بدیهی ترین امکانی که آمریکا میتواند در تجهیزات مدرن و حتى نظامی ساخت خودش تعبیه ،کند امکان کنترل و انهدام تجهیزات مورد نظر در زمان ضروری است.

لذا از پاسداران انقلاب اسلامی میخواهیم همزمان با انتقام خون حاج قاسم سلیمانی انتقام هموطنان قتل عام شده مان در بویینگ آمریکایی را هم از آمریکایی ها بگیرند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین