عاملان هتاکی به شهدای کرمان در فضای مجازی دستگیر شدند
کد خبر: 14803

عاملان هتاکی به شهدای کرمان در فضای مجازی دستگیر شدند

رییس پلیس فتا استان کرمان از شناسایی ۵۸ تارنمای مجرمانه و دستگیری عوامل هتاکی به شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه سال جاری خبر داد.

بیان فردا | محمدرضا رضایی روز شنبه در تشریح این خبر افزود: پس از حادثه تروریستی 13 دی‌ که در مسیر گلزار شهدای کرمان منجر به شهادت تعداد زیادی هموطنانمان شد، عده‌ای از افراد معاند و مغرض از این موضوع سوءاستفاده کردند و با انتشار محتواهای توهین‌آمیز و همسو با دشمن در شبکه‌های اجتماعی موجب تشویش اذهان عمومی و ناراحتی شهروندان و خانواده‌های شهدا شدند.

وی اظهار داشت: از این رو به ‌صورت ویژه برخورد با هتاکان و عوامل تشویش اذهان عمومی و انتشار محتواهای توهین‌آمیز در فضای مجازی در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و در این راستا با پیجویی‌های تخصصی کارشناسان پلیس فتا ۵۸ تارنما که اخبار کذب و محتواهای توهین‌آمیز به ساحت مقدس شهدای حادثه تروریستی کرمان در آنها بازنشر شده بود مسدود و تعداد ۴۸ پرونده نیز در روند تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی قرار دارند.

رییس پلیس فتا استان کرمان با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌دنبال برهم زدن نظم و امنیت و آرامش در فضای حقیقی و مجازی هستند، گفت: با تلاش پلیس فتا تعداد زیادی از این افراد دستگیر و ضمن اعتراف به جرم خود به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند و واکاوی‌های تخصصی در این حوزه ادامه دارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین