در جامعه اسلامی چیزی به نام « به من چه»، « به تو چه» و « دلم می خواهد» نداریم
کد خبر: 15206
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر:

در جامعه اسلامی چیزی به نام « به من چه»، « به تو چه» و « دلم می خواهد» نداریم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: در جامعه اسلامی چیزی به نام « به من چه»، « به تو چه» و « دلم می خواهد» نداریم؛ نباید اجازه داد لذت بی‌حجابی چشیده شود

بیان فردا | حجت الاسلام محمد حسین طاهری، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در شانزدهمین همایش فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر استان قم با اشاره به اینکه امام حسین علیه السلام برای احیای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردند، اظهار داشت: اگر مردم اعمال عبادی را به صورت کامل انجام دهند ولی ولایت خداوند را نداشته باشند پیروی از طاغوت است.

بخش هایی از اظهارات طاهری را در ادامه می خوانید:

باید برای اقامه حدود و شریعت الهی در جامعه قیام کرد، در جامعه اسلامی چیزی به نام « به من چه»، « به تو چه» و « دلم می خواهد» نداریم، آن چیزی که خداوند می خواهد باید انجام شود تا جامعه به رستگاری برسد.

فیلم ضد دین با پول بیت المال ساختن، سود مرکب و جریمه دیرکرد در نظام بانکی و رها بودن فضای مجازی از منکراتی است که باعث می شود دعا مستجاب نشود و رحمت الهی دور شود.

جامعه بدون امر به معروف به تعبیر امیر المومنین علیه السلام مرده است، امر به معروف از همه فرائض مهم‌تر است و اگر فسادی در جامعه شود و در قبال آن موضع گرفته نشود جامعه آسیب خواهد دید.

آمر به معروف باید آموزش عقاید دینی داشته باشد و در این زمینه مدل های مختلف آموزشی را ستاد امر به معروف طراحی کرده است.

حضور در دانشگاه و حوزه با برپایی کرسی های آزاد اندیشی، برگزاری جشنواره های فرهنگی و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر از جمله کارهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.

هویت تاریخی، ملی و مذهبی ایران باید احیا شود، تاریخ نشان داده که زنان ایرانی همیشه حجاب چادر داشتند و چادر هدیه ایرانی ها به اسلام بود.

دشمن به بهانه حجاب دنبال از بین بردن اصل خانواده است، نباید اجازه داده شود که بی حجابی در جامعه اسلامی رواج پیدا کند و لذت بی حجابی چشیده شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین