مسمومیت شماری از دانش آموزان بر اثر نشست گاز منوکسیدکربن در یک موسسه خیریه در مشهد
کد خبر: 15310

مسمومیت شماری از دانش آموزان بر اثر نشست گاز منوکسیدکربن در یک موسسه خیریه در مشهد

در اثر مسمومیت ناشی از نشت گاز منوکسیدکربن در یک موسسه خیریه تعدادی از دانش آموزان ساکن در این موسسه به بیمارستان منتقل شدند. آتشپاد دوم حسین صالح گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، نشت گاز منوکسیدکربن از مسیر لوله‌های دودکش وسایل گرمایشی در ساختمان ۴ طبقه‌ی یک موسسه خیریه رخ داده است که حدود ۱۱۰ دانش آموز از شهر‌های مختلف کشور در این موسسه اسکان دارند.

بیان فردا | صداوسیما اعلام کرد: در اثر مسمومیت ناشی از نشت گاز منوکسیدکربن در یک موسسه خیریه تعدادی از دانش آموزان ساکن در این موسسه به بیمارستان منتقل شدند.

مرکز خراسان رضوی، مدیر منطقه ۴ عملیات آتش نشانی مشهد گفت: در پی اعلام حادثه نشت گاز منوکسیدکربن در یک موسسه خیریه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴۴ سازمان آتش نشانی به همراه تجهیزات مرتبط به محل حادثه در یکی از خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی اعزام شدند.

آتشپاد دوم حسین صالح افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، نشت گاز منوکسیدکربن از مسیر لوله‌های دودکش وسایل گرمایشی در ساختمان ۴ طبقه‌ی یک موسسه خیریه رخ داده است که حدود ۱۱۰ دانش آموز از شهر‌های مختلف کشور در این موسسه اسکان دارند.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله نسبت به تخلیه و تهویه مکان اقدامات لازم را انجام دادند و تعدادی از دانش آموزان که دچار مسمومیت ناشی از نشت گاز منوکسیدکربن شده بودند را برای انتقال به بیمارستان تحویل نیرو‌های اورژانس حاضر در محل حادثه دادند.

مدیر منطقه ۴ عملیات آتش نشانی مشهدگفت: حال عمومی سایر دانش آموزان و مربیان آنها خوب گزارش شده است و آتش نشانان پس از ایمن سازی و ارائه تذکرات ایمنی لازم به ماموریت خود خاتمه دادند.


 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین