گران‌ترین جریمه رانندگی برای چه تخلفی است؟
کد خبر: 15348

گران‌ترین جریمه رانندگی برای چه تخلفی است؟

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پارک غیرمجاز در محل تردد جانبازان و معلولان ۱۰۰ هزار تومان جریمه دارد.

بیان فردا | رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پارک غیرمجاز در محل تردد جانبازان و معلولان ۱۰۰ هزار تومان جریمه دارد.

سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: یکی از اصلی‌ترین و گران‌ترین نوع جریمه‌ای که در مورد تخلفات ساکن که از نوع غیر مجاز هم می‌باشد وجود دارد و بالاترین نرخی که قانون تعیین کرده و پلیس نیز متخلفان را طبق آن اعمال قانون می‌نماید توقف در محل اختصاصی جانبازان و معلولین است.

وی افزود: در جدول تخلفات ساکن هیچ رقمی بالاتر از این نوع جریمه که مربوط به توقف در محل اختصاصی جانبازان و معلولین است وجود ندارد.

سرهنگ شریفی گفت: مبلغ این جریمه ۱۰۵ هزار تومان است. این مبلغ گران‌ترین جریمه‌ای است که در جدول تخلفات ساکن وجود دارد. این جریمه برای فرد متخلفی که اقدام به پارک و توقف در محل اختصاصی جانبازان و معلولین کرده در نظر گرفته شده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: پلیس با نصب تابلوی مخصوص در محل توقف و محل اختصاصی پارک جانبازان و معلولین از رانندگان دیگر می‌خواهد که در این محل توقف ننمایند. ولی متاسفانه برخی از رانندگان رعایت نکرده و مشکلاتی را برای این قشر آسیب پذیر ایجاد می‌نمایند. پلیس مجبور می‌شود گران‌ترین نرخ تخلف از نوع تخلفات ساکن را برای آنان در نظر بگیرید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین