سرانجام هولناک دختربچه‌ی گم شده‌ کرجی
کد خبر: 15852

سرانجام هولناک دختربچه‌ی گم شده‌ کرجی

قاتل دختر ۷ ساله کرجی که صبح امروز به قتل رسیده بود توسط کارآگاهان اداره آگاهی استان البرز دستگیر شد

بیان فردا | قاتل دختر ۷ ساله کرجی که صبح امروز به قتل رسیده بود توسط کارآگاهان اداره آگاهی استان البرز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در این زمینه اظهار داشت: قاتل دختر ۷ ساله کرجی در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد، علل و انگیزه قتل توسط کارآگاهان پلیس در حال بررسی است.

  قاتل دختر ۷ ساله از همسایگان خانواده این دختر بوده و گفته می‌شود پس از قتل جنازه دختر را در بیابان‌های شهرستان هشتگرد رها کرده است. 

هنوز انگیزه قاتل که گفته می‌شود یک زن است، از ارتکاب این قتل مشخص نشده است.

جزییات جنایت

صبح دیروز عکس وخبر گم شدن دختر بچه ای بنام فاطمه ۷ساله در فضای مجازی پیچید که هنگام رفتن به مدرسه قبل از سوار شدن به سرویس مدرسه ناپدید شد.

در حالی که برخی گمان می‌کردند دخترک گم شده است اما این تنها فرضیه کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم نبود چرا که در تحقیقات گسترده به مستاجر پدر و مادر فاطمه پلیس مظنون شده بود و پس از ساعتها بازجویی های فنی سرانجام متهم لب به اعتراف گشود و راز جنایتش را بر ملا کرد.

این فرد پس از اعتراف بهمراه تیمی از کارآگاهان جنایی و بازپرس کشیک قتل به بیابان‌های ساوجبلاغ منتقل شد تا محل جنایت تکان دهنده اش را به کارآگاهان نشان دهد.

پس از ساعتها گشتن در نقاط مختلف پیکر بی‌جان فاطمه با لباس مدرسه پیدا شد نظریه اولیه پزشکی قانونی نشان می‌دهد دخترک دراثر ضربه ی مغزی کشته شده است.

متهم پس از اعتراف درباره ی انگیزه اش مدعی شده که با صاحبخانه اختلاف داشته است.

او کارمند یک شرکت خصوصی بوده و یک وسال ونیم مستاجر پدر و مادر مقتول بوده است کماکان تحقیقات پلیس درباره این پرونده ادامه دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین