زنان اگر می‌خواهند مورد تایید خداوند باشند، باید صف خود را از بی‌حجاب‌ها جدا کنند
کد خبر: 7344
نماینده، ولی فقیه در قم:

زنان اگر می‌خواهند مورد تایید خداوند باشند، باید صف خود را از بی‌حجاب‌ها جدا کنند

حجت الاسلام سیدمحمد سعیدی، نماینده، ولی فقیه در قم گفت: اگر خانم‌های ما می‌خواهند مورد تأیید خداوند باشند باید صف خود را از افرادی که ارزش‌ها را زیرپا می‌گذارند جدا کنند.

بیان فردا | حجت الاسلام سیدمحمد سعیدی در آیین تجلیل از رتبه های برتر حجاب و عفاف مسابقات کشوری ورزش فرهنگیان یادواره شهید ابراهیم هادی که امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با اشاره اسارت اهل بیت امام حسین علیه السلام در این ایام اظهار کرد: پیام ارزشمند کاروان اسرا معرفی اسلام ارزشی در مقابل اسلام بنی امیه، نشان دادن اقتدار نظام اسلامی و افشای چهره مخالفان اهل بیت(ع) بود.

 

وی با تأکید بر اینکه ما باید ورزش را به عنوان یک وسیله و طریق برای رسیدن به اهداف بلند بدانیم، افزود: به طور مطلق در ورزش قرار نیست زیر بار هر کاری که از ما خواستند برویم بلکه ورزشی را انجام می دهیم که مخالف ارزش های دینی ما نباشد و در ذیل آن اسلامیت خودمان را که جلوه ان در خانم ها حجاب و عفاف است حفظ و تبلیغ کنیم.

ورزشکاران زن نام آور باید زینت نظام و اهل بیت باشند. حجاب برای ورزشکاران زن در مجامع داخلی و بین المللی زینت است و اگر خانم های ما می‌خواهند مورد تأیید خداوند باشند باید صف خود را از افرادی که ارزش ها را زیرپا می گذارند جدا کنند.  

تولیت حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) با بیان اینکه ما با ورزش تبلیغ اسلام و اهل بیت(ع) می کنیم، گفت: در ورزش روحیه جوانمردی و اخلاق مهمترین چیز است و الگوی ورزشکاران ما پوریای ولی است که وقتی می بیند حریفش از نظر مالی به جایزه آن مسابقه نیاز دارد می بازد و با این کار نام خود را جاودانه می کند.

وی با بیان اینکه بانوان ورزشکار ایران مانند سایر ورزشکاران زن در کشورهای دیگر نیستند و دغدغه حفظ ارزش های اسلامی را دارند، افزود: الگوی بانوان ما حضرت خدیجه سلام الله علیها هستند که وقتی با پیامبر(ص) ازدواج کردند و اسلام آوردند نه تنها همه ثروت خود را در راه اسلام هزینه کردند بلکه از نظر اجتماعی به قدری غریب شدند که زنان قریش برای ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها به کمک ایشان نیامدند و زنانی از بهشت به کمک ایشان آمدند.

حجت الاسلام سعیدی با تأکید بر اینکه ورزشکاران نام آور باید زینت نظام و اهل بیت باشند، گفت: حجاب برای ورزشکاران زن در مجامع داخلی و بین المللی زینت است و اگر خانم های ما می‌خواهند مورد تأیید خداوند باشند باید صف خود را از افرادی که ارزش ها را زیرپا می گذارند جدا کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین