دلیل بحث‌برانگیر برای عدم حضور رونالدو در ایران!
کد خبر: 8379

دلیل بحث‌برانگیر برای عدم حضور رونالدو در ایران!

یکی از شرکت‌های طرف قرارداد ستاره پرتغالی النصر در امور بیمه ای به دلیل ترس از هجوم هواداران ایرانی برای گرفتن سلفی با رونالدو خواستار منع حضور او در ایران شده‌ است!

بیان فردا | دیروز به صورت رسمی مشخص شد که تیمهای عربستانی دیگر منع و محدودیتی برای سفر به ایران ندارند و قرار است سه تیم النصر، الهلال و الاتحاد عربستان برای بازی با پرسپولیس و نساجی و سپاهان، به تهران و اصفهان سفر کنند.

طبیعتا مهمترین ستاره‌ای که قرار است مسافر تهران شود، کریستیانو رونالدو است که دیروز رسانه‌هایی نظیر الجزیره و یکی دو سایت خبری دیگر، خبر سفر تیمهای عربستانی به ایران را با عکس او منتشر کرده و نوشته بودند که او هم در بازی پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آزادی حضور خواهد داشت.

البته این احتمال هم وجود دارد که النصر در تهران، مهمترین ستاره‌اش را به همراه نداشته باشد. 

گفته می‌شود یکی از شرکتهای طرف قرارداد ستاره پرتغالی النصر در امور بیمه ای، به او توصیه کرده که به ایران نیاید چون ممکن است این مساله برای او مشکلاتی ایجاد کند. نگرانی‌هایی چون هجوم هواداران فوتبال به رونالدو برای گرفتن سلفی و عکس و شور و اشتیاق زیاد برای دیدن او یکی از نگرانی هاست. البته که برقراری امنیت برای حضور رونالدو در تهران کار نشدنی نیست و این اولین بار نیست که یک ستاره فوتبال به ایران می‌آید. 

بسیاری از طرفداران رونالدو در ایران منتظر این خبر بودند که او همراه با جورجینا به تهران بیاید و این مساله را در بخش کامنت پستهای همسر رونالدو هم به اطلاع او رسانده بودند! اما هنوز تکلیف رونالدو مشخص نیست چه برسد به اینکه او بخواهد همسرش را هم به ایران بیاورد.

این خبر البته هنوز به صورت رسمی تایید نشده اما بدون شک، مهمترین جذابیت بازی پرسپولیس و النصر، تقابل دوباره علیرضا بیرانوند با کریس رونالدو بود و حالا باید منتظر ماند و دید که رونالدو در ورزشگاه آزادی، پا به توپ خواهد شد یا نه.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین