واهمه هواداران النصر از مهاجم پرسپولیس
کد خبر: 8542

واهمه هواداران النصر از مهاجم پرسپولیس

نخستین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان، مقابل النصر عربستان برگزار خواهد شد که فوق ستاره‌ای مثل رونالدو را در اختیار دارد و این در حالی است که هواداران النصر نگران مهاجم پرسپولیس هستند.

بیان فردا | پرسپولیس درحالی بعد از یک فصل دوری از لیگ قهرمانان آسیا دوباره به این تورنمنت مهم برگشته که اولین دیدار شاگردان یحیی گل محمدی مقابل تیم قدرتمند النصر عربستان برگزار خواهد شد. پرسپولیس در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته و با تیم‌های النصر عربستان، الدحیل قطر و استقلال تاجیکستان همگروه شده است. گروهی که تیم‌های قدری در آن حضور دارند و صعود از این گروه اصلا کار راحتی نخواهد بود.

اولین بازی سرخ‌پوشان مقابل النصری برگزار خواهد شد که فوق ستاره‌ای مثل رونالدو را در اختیار دارد. به غیر از رونالدو، ستاره‌های مثل سادیو مانه، آیمریک لاپورت، مارسلو بروزوویچ، اوتاویو و چند ستاره دیگر را در اختیار دارد و به شدت تیم خوبی به حساب می‌آید. با وجود داشتن کلی ستاره طراز اول و بین المللی، هواداران النصر از بازی مقابل پرسپولیس وحشت دارند و از همین حالا استرس به سراغشان آمده است.

پرسپولیس در سال‌های اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و تیمی شناخته شده در سطح آسیا به شمار می‌رود. نکته جالب ماجرا اینجاست که هواداران النصر فیلم گل‌های پرسپولیس در بازی دوستانه اخیر خود مقابل سپیدرود را صفحات مجازی خود به اشتراک گذاشتند و از پرسپولیس به عنوان حریفی بسیار قدرتمند و خطرناک نام می‌بردند. همچنین دو گلی که شهاب زاهدی در این بازی به ثمر رساند، باعث شد تا هواداران النصر از او به عنوان مهاجمی گلزن و خطرناک یاد کنند.

شهاب در حالی موفق شد در بازی مقابل سپیدرود دبل کند و دو گل تماشایی بزند که در بازی‌های رسمی و در ۴ بازی که برای پرسپولیس در بازی‌های لیگ برتر به میدان رفت، موفق به گلزنی نشد و هواداران پرسپولیس اصلا از عملکرد او در این فصل رضایت نداشتند. شهاب یکی از خرید‌های تابستانی پرسپولیس بود و تنها مهاجم تخصصی این تیم هم به حساب می‌آید. فشار زیادی روی این بازیکن وجود دارد و شاید همین موضوع باعث شده تا نتواند گلزنی کند و آن طور که باید و شاید خودش را نشان بدهد.

با این حال حضور در لیگ قهرمانان آسیا و بازی مقابل ستاره‌های النصر می‌تواند انگیزه مضاعفی برای زاهدی و سایر بازیکنان پرسپولیس باشد تا بتوانند مقابل حریف قدرتمندشان خودی نشان دهند و بدرخشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین