اظهارنظر رسمی در باره غزه را رهبری،رئیس جمهور و وزیرخارجه انجام می دهند
کد خبر: 10617
علی اکبر صالحی:

اظهارنظر رسمی در باره غزه را رهبری،رئیس جمهور و وزیرخارجه انجام می دهند

صالحی گفت: توصیه من در تحولات اخیر این است که اظهارنظرهای رسمی را به رهبری، رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه واگذار کنیم و بقیه مقامات اظهار نظر نکنند تا خدایی ناکرده کشور دچار هزینه نشود.

 

بیان فردا | دکتر علی اکبر صالحی به روزنامه جوان گفت: اسرائیل شکست‌خورده جنگ امسال است. چرا این حرف را مطرح می‌کنیم، چون در همین جنگ دائماً اعلام کردند ما با افراد غیرنظامی کاری نداریم، رسانه‌های غربی هم از این مسئله پشتیبانی کردند و یک حالت انسان‌دوستانه به خود گرفتند، بعد هم بیمارستان را زدند. این امر اوج شکست رژیم‌صهیونیستی را نشان داد که دروغگویی و نفاق این رژیم عیان شد.

حمله به افراد عادی نشان‌دهنده عصبانیت و شکست اسرائیل است. از ابتدای جنگ تاکنون، همه امکانات اولیه غزه را قطع کرده‌اند تا مردم را فراری دهند، اما مردم غزه ایستاده‌اند.غربیها تمام ماهواره‌های کشورهای غربی را روی غزه بسیج کرده‌اند تا کمک اطلاعاتی به اسرائیل بدهند.

اکنون در مسئله فلسطین دو عنصر تصویرسازی و روایتگری بسیار مهم است. ما باید روایت درست در این زمینه را به افکار عمومی دنیا برسانیم. امام موسی صدر می‌گفت بین شیطان و اسرائیل، جنگ با اسرائیل را انتخاب می‌کنم. ماهیت این رژیم را باید به مردم بشناسانیم.

صالحی ادامه داد: توصیه من در تحولات اخیر این است که اظهارنظرهای رسمی را به رهبری، رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه واگذار کنیم و بقیه مقامات اظهار نظر نکنند تا خدایی ناکرده کشور دچار هزینه نشود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین