ادعای مضحک رئیس اسرائیل؛ ایران و حزب‌الله با آتش بازی می‌کنند
کد خبر: 10623

ادعای مضحک رئیس اسرائیل؛ ایران و حزب‌الله با آتش بازی می‌کنند

رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار امروز رئیس جمهور فرانسه با وی در تل آویو، در اتهام زنی واهی و لفاظی های جدیدی علیه ایران و محور مقاومت گفت: فکر می کنم که حزب الله با آتش بازی می کند.

 

بیان فردا | اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار امروز «امانوئل مکرون» رئیس جمهور فرانسه با وی در تل آویو، در اتهام زنی واهی و لفاظی های جدیدی علیه ایران و محور مقاومت گفت: فکر می کنم که حزب الله با آتش بازی می کند.

به گزارش ایرنا به نقل از الجزیره، هرتزوگ مدعی شد: "امپراطوری شرارت ایران که بی ثباتی را در منطقه گسترش می دهد، با آتش بازی می کند".

وی افزود: "اگر حزب الله ما را به جنگ سوق دهد، لبنان هزینه خواهد داد."

هرتزوگ ادامه داد: خواهان آزادی گروگان ها (اسیران صهیونیست) در نوار غزه هستیم.

«امانوئل مکرون» رئیس جمهور فرانسه در این دیدار گفت: ما برای همبستگی و حمایت با اسرائیل در اینجا حضور داریم.

وی افزود: باید همه گروگان ها (اسیران صهیونیست) فوری آزاد شوند، حملات تروریستی (عملیات طوفان الاقصی در پاسخ به جنایات صهیونیست ها) علیه اسرائیلی ها در هفتم ۷ اکتبر، شوکی برای فرانسه و (به زعم مکرون) همه جهان بود.

رئیس جمهور فرانسه ادامه داد: در جنگ علیه (به زعم مکرون) تروریسم (مقاومت فلسطین) تنها نیستید.

وی گفت: برای حزب الله و (به زعم مکرون) گروه های تروریستی (گروههای مقاومت) که ممکن است خواهان پیوستن به درگیری باشند، پیام های روشنی فرستادیم.

مکرون اظهار کرد: وظیفه ما مبارزه با (به زعم مکرون) گروههای تروریستی (گروههای مقاومت) برای جلوگیری از توسعه دامنه درگیری است، همه تلاش خود را برای بازگرداندن امنیت و ثبات به اسرائیل (رژیم صهیونیستی) و منطقه انجام خواهیم داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین