آمریکا از ما می‌خواهد اقدامی نکنیم، اما خودش حمایتی گسترده از اسرائیل دارد
کد خبر: 10835
رئیسی:

آمریکا از ما می‌خواهد اقدامی نکنیم، اما خودش حمایتی گسترده از اسرائیل دارد

ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران گفته ایالات متحده آمریکا به محور مقاومت پیام داد و در صحنه نبرد، پاسخ عملی و علنی مقاومت را دریافت کرد.

بیان فردا | سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در گفتگو با شبکه الجزیره تاکید کرد: اسرائیل پس از عملیات طوفان الاقصی به هیچ دستاورد واقعی نرسید و این یک شکست استراتژیک است. آمریکا پیام‌هایی به محور مقاومت ارسال کرده و پیام خود را به صورت عملی و علنی در میدان دید.

رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت که ایالات متحده آمریکا به محور مقاومت پیام داد و در صحنه نبرد، پاسخ عملی و علنی مقاومت را دریافت کرد. ناکامی دیشب اسرائیل در حمله زمینی به غزه، پیروزی دومی پس از طوفان‌الاقصی است.

او افزود: «واشنگتن از ما می‌خواهد اقدامی نکنیم، اما خودش حمایتی گسترده از اسرائیل دارد. ایالات متحده پیام‌هایی را به محور مقاومت ارسال کرد، اما با پاسخ عملی و علنی در میدان مواجه شد.»

رئیس جمهور ایران خاطرنشان کرد: «جنایت‌های اسرائیل از خطوط قرمز فراتر رفته و این امر چه‌بسا همه را به تحرک وادارد. مقاومت در فلسطین و منطقه مستقل است. تصمیم در دست خودش است و از تهران دستور نمی‌گیرد.»

او ادامه داد: «ما در کنار همه کشور‌های عربی و اسلامی و سایر کشور‌های جهان از آتش‌بس فوری حمایت می‌کنیم. ایالات متحده به‌خوبی توانایی‌های کنونی ما را می‌داند و می‌داند که عبور از آن‌ها غیرممکن است.»

رئیس جمهور ایران همچنین گفت که اسرائیل پس از طوفان الاقصی به هیچ دستاورد واقعی نرسید و این یک شکست استراتژیک است. او همچنین تأکید کرد که محاسبات آمریکا در منطقه کاملا اشتباه است و در خاورمیانه جدید به اهدافش نخواهد رسید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین