نماینده جنجالی مجلس خطاب به کشف حجاب کنندگان: خربزه می‌خورید پای لرز آن هم بنشینید!
کد خبر: 11120

نماینده جنجالی مجلس خطاب به کشف حجاب کنندگان: خربزه می‌خورید پای لرز آن هم بنشینید!

نایب رئیس مجلس در مورد جریمه های مالی که در این طرح در نظر گرفته شده اظهار کرد: هرکسی خربزه می‌خورد باید پای لرزش هم بنشیند. کسی که تخلف می‌کند جریمه آن را نیز می‌دهد.

بیان فردا | مجتبی ذوالنوری، نائب رئیس مجلس در پاسخ به این سوال که آیا جامعه اجرای پیش نویس قانون جدید حجاب را برمی تابد؟ گفت: قانون عفاف و حجاب‌ قانون سختی نیست که جامعه نتواند آن را بپذیرد. قانون روان و راحتی است و به آن سفت و سختی که برخی دوستان گفتند نیست و قابل اجرا است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد جریمه های مالی که در این طرح در نظر گرفته شده نیز اظهار کرد: هرکسی خربزه می خورد باید پای لرزش هم بنشیند. کسی که تخلف می کند جریمه آن را نیز می دهد.

وی در مورد اشکالات شورای نگهبان و هیات نظارت به این لایحه هم گفت: اشکالات شورای نگهبان جزئی است و همه قابل اصلاح هستند. کمیسیون مجلس هم بعد از لایحه برنامه هفتم توسعه به صورت جدی ایرادات شورای نگهبان را بررسی و برای تامین نظر شورای نگهبان اصلاح می کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایراداتی که شورای نگهبان و هیات نظارت به لایحه گرفته اند اصلی نیستند که ماهیت آن را بتواند تغییر بدهد. ایراداتی است که حتی اگر حذف هم شوند تغییر آنچنانی در ماهیت لایحه اتفاق نمی افتد. 

وی توضیح داد: حداکثر کاری که لایحه در کمیسیون برای رفع ایرادات دارد دو هفته است. به روند طبیعی اگر ایرادت رفع شود حداکثر ظرف دو ماه قانون اجرایی می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین