این زنان بدون حجاب هم باید توبه کنند و چادری شوند؟
کد خبر: 11159

این زنان بدون حجاب هم باید توبه کنند و چادری شوند؟

سعید مالکی (روزنامه‌نگار) با انتشار تصاویری از زنان بدون حجاب طرفدار حزب الله در لبنان به صحبت‌های امام جمعه ساری درباره خانم دکتر آملی، واکنش نشان داد.

بیان فردا |  سعید مالکی (روزنامه‌نگار) با انتشار تصاویری از زنان بدون حجاب طرفدار حزب الله در لبنان به صحبت‌های امام جمعه ساری درباره خانم دکتر آملی، واکنش نشان داد.

او نوشت: «الان امام جمعه ی ساری اینها را ببیند می‌گوید اینها باید توبه کنند و چادر سرشان کنند؟!»
این زنان بدون حجاب هم باید توبه کنند و چادری شوند؟
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی شامگاه سه شنبه در دیدار جمعی از بانوان مطالبه‌گر عفاف و حجاب آملی صحبت کرد.

این زنان بدون حجاب هم باید توبه کنند و چادری شوند؟

در بخشی از این دیدار امام جمعه ساری با بیان اینکه منکری که آن خانم مرتکب شده بسیار منکر بزرگ زشت و دهن کجی و توهین بوده، گفت: این منکر به باورها و اعتقادات مردم بی احترامی و به احساسات دینی توهین و آن را جریحه‌دار کرده که با عذرخواهی هم از بین نمی‌رود.

این مسئول تاکید کرد: آن فرد خودش باید پیش خدا توبه کند و چادری شود و جبران کند، تا گذشته خود مقداری فراموش شود و این زخم برای مردم مقداری التیام پیدا کند.

وی تصریح کرد: منکر دیگر اینکه کسانی که آنجا ایستادند و لوح دادند و تأیید کردند ناگوار بود و ما از هر دو منکر ناخرسند و ناراحت هستیم.

در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه آمل که اوایل آبان در یکی از تالارهای پذیرایی این شهرستان و با حضور جمعی از مدیران محلی مربوطه برگزار شد، یکی از پزشکان حین دریافت لوح تقدیر بدون رعایت حجاب روی جایگاه حاضر شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین