نماینده مجلس: چگونه قانون‌گذاری کنیم در حالیکه اسلام خطر افتاده
کد خبر: 11184

نماینده مجلس: چگونه قانون‌گذاری کنیم در حالیکه اسلام خطر افتاده

حسن نوروزی در خصوص اعلام آمادگی برخی نمایندگان مجلس برای اعزام به غزه، اظهار کرد: بر اساس تعالیم دین اسلام، اگر فردی فریاد مظلومی را بشنود و به داد او نرسد، مسلمان نیست.

بیان فردا | حسن نوروزی در خصوص اعلام آمادگی برخی نمایندگان مجلس برای اعزام به غزه، اظهار کرد: بر اساس تعالیم دین اسلام، اگر فردی فریاد مظلومی را بشنود و به داد او نرسد، مسلمان نیست. اکنون ما می‌بینیم رژیم خونخوار صهیونیستی و امپریالیستی با حمله از زمین، آسمان و دریا در حال کشتار زنان و کودکان بی‌گناه غزه و از بین بردن مساجد، بیمارستان‌ها و مدارس است و آمریکا، اروپا و حتی برخی از کشور‌های عربی نیز به آن کمک می‌کنند.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی آیا سکوت مسلمانان جایز است؟ در همین راستا نمایندگان مجلس برای حضور در میدان نبرد اعلام آمادگی کردند. در جنگ تحمیلی هم که بیش از ۳۵ کشور در حال کمک به رژیم بعث بودند، مردم ایران از تمام نقاط کشور به جنوب و غرب رفتند تا از خاک و ناموس کشور دفاع کنند. اینک هم برای حفظ ناموس مسلمین نمی‌توانیم ساکت بنشینیم و اعلام آمادگی کرده‌ایم تا هر موقع که مسئولین کشور اعلام کنند، برای حفاظت از مسلمین به غزه اعزام شویم.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه بنابراین در صورت اعلام مسئولین، صددرصد به غزه اعزام خواهیم شد، افزود: این کار به هر شکلی که مسئولین صلاح بدانند، قطعا محقق خواهد شد و ما آماده جانفشانی هستیم.

نوروزی در پاسخ به اینکه در صورت اعزام نمایندگان به غزه، وظایف نمایندگی‌شان چه می‌شود، بیان کرد: ما برای این موضوع فکری نکرده‌ایم. اکنون مهم دفاع از حیثیت مسلمین و کودکان مظلوم غزه است. نمایندگان مجلس چگونه می‌تواند بنشینند و قانون‌گذاری کنند در حالیکه اصل اسلام به خطر افتاده است؛ لذا در شرایط فعلی باید از اسلام دفاع کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین