خط و نشان وزیر جنگ اسرائیل برای نصرالله
کد خبر: 11220

خط و نشان وزیر جنگ اسرائیل برای نصرالله

وزیر جنگ ارتش رژیم صهیونیستی گفت: «حماس ضربات سختی از ما دریافت کرده است و بالاخره به یحیی السنوار (رئیس جنبش حماس در نوار غزه) خواهیم رسید».

بیان فردا | وزیر جنگ ارتش رژیم صهیونیستی گفت: «حماس ضربات سختی از ما دریافت کرده است و بالاخره به یحیی السنوار (رئیس جنبش حماس در نوار غزه) خواهیم رسید».

یوآو گالانت وزیر جنگ ارتش رژیم صهیونیستی شنبه شب در سخنانی در راستای سرپوشی بر شکست خفت بار این رژیم در جنگ کنونی غزه تهدید کرد: «تصمیمی برای جنگ با حزب الله نداریم، اما اگر نصرالله هم اشتباه السنوار را تکرار کند، پیامدهای وخیمی در انتظار لبنان خواهد بود».

وزیر جنگ ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه تأکید کرد که «ارتش اسرائیل هرگز اجازه ورود سوخت به غزه را نخواهد داد». وی اظهار داشت که «پس از پایان این جنگ دیگر حماس در غزه وجود نخواهد داشت و با آمریکا بر سر این مسئله به توافق رسیدیم».

گالانت همچنین گفت که «در تمامی زمینه‌های مربوط به جنگ با وزیر دفاع آمریکا هماهنگی می‌کنیم». حمایت غرب از رژیم صهیونیستی به بهانه دفاع از خود، عملا چراغ سبز و مجوزی برای تل آویو در ادامه کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی است.

نگرانی‌های جهانی به فاجعه انسانی و کشتار بی ترحم مردم غزه و درخواست‌ها برای متوقف کردن ماشین کشتار اسراییل روبه افزایش است اما رژیم صهیونیستی همچنان بی وقفه بر حملات خود ادامه داده و سخنگوی ارتش این رژیم می گوید که اصلا مساله ی آتش بس مطرح نیست و در واقع همه ی برنامه ها و طرح های این رژیم برای جنگ ، کشتار و ویرانی بیشتر است.

تداوم بمباران غزه و کشتار زنان و کودکان فلسطینی در حالی برای بیست‌ونهمین روز متوالی ادامه دارد که کشورهای غربی حامی رژیم صهیونیستی تا کنون هرگونه قطعنامه آتش بس در شورای امنیت را وتو کرده و یا به جای تلاش برای توقف کشتار و بمباران فلسطینیان به دنبال حمایت بیشتر از تل‌آویو هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین