به سربازان اسرائیلی دستور داده شده به حملات حزب‌الله لبنان پاسخ ندهند
کد خبر: 11610

به سربازان اسرائیلی دستور داده شده به حملات حزب‌الله لبنان پاسخ ندهند

رئیس حزب «اسرائیل بیتنو» گفت، پس از هدف قرار گرفتن یکی از مواضع اشغالگران در مرزهای شمالی با شش موشک ضد تانک، به سربازان اسرائیلی دستور صریح داده شده که به آتش حزب‌الله لبنان پاسخ ندهند.

 

بیان فردا | آویگدور لیبرمن، رئیس حزب «اسرائیل بیتنو» گفت، پس از هدف قرار گرفتن یکی از مواضع اشغالگران در مرزهای شمالی با شش موشک ضد تانک، به سربازان صهیونیست دستور صریح داده شده که به آتش حزب‌الله لبنان پاسخ ندهند.

 آویگدور لیبرمن، رئیس حزب «اسرائیل بیتو» (اسرائیل خانه ما) جمعه گفت که سربازان ارتش اشغالگر در مرز لبنان «دستور دارند که به حملات حزب‌الله لبنان پاسخ ندهند».

لیبرمن در پستی در سایت ایکس توضیح داد: «در حالی که یکی از مواضع پیشرو در شمال با شش موشک ضد تاک هدف قرار گرفته، در روزهای گذشته دستور صریح به سربازان ما صادر شده که پاسخگویی به آتش حزب‌الله ممنوع است.»

وی افزود: سربازان ما نمی‌توانند در میدان تیراندازی در مرز شمالی احساس اردک داشته باشند، در حالی که سیاست کابینه این است که شروع حمله، شلیک و پاسخ دادن ممنوع است، مگر اینکه مبارزی از حزب‌الله عملا از مرز عبور کرده باشد.

به نقل از المیادین، لیبرمن ادامه داد: «اسرائیل باید با بیرون راندن مبارزان حزب‌الله به آن سوی اللیطانی به جنگ پایان دهد، در غیر این صورت ساکنان شمال به شهرک‌ها باز نخواهند گشت.» وی گفت: «ما باید از سیاست سازش به سیاست قاطعیت منتقل شویم. اتفاقی که در جنوب افتاده نباید در شمال تکرار شود.»

پیش از این رسانه‌های صهیونیست گزارش داده بودند که حزب‌الله «ابتکار عمل در شمال» را در دست دارد و ارتش اشغالگر «ناامید شده در حالیکه که در موقعیتی است که می‌تواند پاسخ دهد».

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین