تهدید جدید ترامپ درباره ریختن خون آمریکایی‌ها
کد خبر: 11693

تهدید جدید ترامپ درباره ریختن خون آمریکایی‌ها

ترامپ در جدیدترین کلیپ ویدئویی خود در رسانه‌های اجتماعی وعده داده که بابت هر قطره خون آمریکایی که ریخته شود، گالنی از خون دشمن را می‌ریزد و به حمله هفتم اکتبر حماس علیه شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه اشاره کرده است.

بیان فردا | ترامپ در جدیدترین کلیپ ویدئویی خود در رسانه‌های اجتماعی وعده داده که بابت هر قطره خون آمریکایی که ریخته شود، گالنی از خون دشمن را می‌ریزد و به حمله هفتم اکتبر حماس علیه شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه اشاره کرده است.

به نقل از شبکه خبری راشاتودی، دونالد ترامپ، کاندیدای پیشروی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا در این ویدئو گفت: تاریخ نشان می‌دهد که شر فقط به یک چیز احترام می‌گذارد و آن "نیرو و قدرت تسلیم ناپذیر" است.

وی همچنین وعده داد، وقتی بار دیگر به کاخ سفید برگردد، مطمئن می‌شود که دشمنان آمریکا می‌فهمند که اگر یک قطره خون آمریکایی‌ها را به زمین بریزند، «گالنی از خون خودشان را بر زمین خواهیم ریخت.»

در این پیام همچنین ادعا شده که ترامپ، داعش را که زمانی کنترل نواحی گسترده‌ای از سوریه و عراق را برعهده داشت، نابود کرده و خاورمیانه را به صلح رسانده و آمریکا را از جنگ‌های بی پایان و نامتناهی از طریق سیاست قدرت خارج کرده است.

در این پیام، ترامپ همچنین دولت جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی آمریکا را به دادن میلیاردها دلار پول مالیات دهندگان آمریکایی به ایران متهم کرده و مدعی شده که این پول به حماس داده شده تا آنها حمله هفتم اکتبر خود را انجام دهند.

دولت بایدن معافیت‌های تحریمی را برای بانک‌ها در کره جنوبی وضع کرد تا بتوانند شش میلیارد دلار از دارایی‌های مسدود شده ایران را به عنوان بخشی از یک تبادل در اوایل سال جاری میلادی آزاد کنند.

ترامپ نخستین بار در اواخر اکتبر ۲۰۲۳ درباره آمادگی برای «ریختن گالنی از خون دشمنان آمریکا» آن هم در کنفرانس ائتلاف یهودی صحبت کرده بود، زمانیکه کارزار نظامی رژیم صهیونیستی علیه غزه در جریان بود. در آن تاریخ، ترامپ همچنین قول داد تا ویزای دانشجویی را برای حامیان حماس در پردیس‌های دانشگاهی لغو کند و مدعی شد که پردیس‌های دانشگاهی در آمریکا مسئول اجرای این اقدامات هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین